Vestrum CVX Drive

výkon: 100 - 130 koní
počet valcov: 4
objem motora: 4485 cm
Mám záujem o tento stroj

Popis

Traktory modelového radu Vestrum CVXDrive sú výbornými spoločníkmi pre využitie na súkromných poľnohospodárskych farmách, v komunálnej sfére alebo pre agregáciu s kŕmnym vozom. Kompaktné rozmery, štvorvalcový motor, výborný polomer otáčania, plynulá prevodovka CVXDrive a rad voliteľných prvkov výbavy umožňujú svojmu majiteľovi našpecifikovať si tento trakor presne podľa plánovaného využitia. Vestrum CVXDrive je výborným traktorom pre všestranné a rozmanité pracovné nasadenie.

 

PLYNULÁ PREVODOVKA CVXDrive

V kategórii 100 - 130 koní ide o ojedinelú výbavu. Traktory sú k dispozícii len s plynulou prevodovkou CVXDrive. Jednoduché ovládanie a maximálny komfort sú vyhľadávané vlastnosti traktora.

 

SKVELÝ ŠTVORVALEC VO SVOJEJ KATEGÓRII

Vestrum má štyri modely s menovitým výkonom od 100 do 130 koní, maximálny výkon najvýkonnejšieho modelu činí 140 koní. Palivová nádrž ponúka objem 180 l a na AdBlue je k dispozícii dostatočných 19 l.

 

TRI PREVEDENIA STRECHY KABÍNY

Jediný traktor, ktorý ponúka tri rôzne typy striech. Štandardom je vysoká strecha. Maximálny výhľad zaistí strecha s panoramatickým strešným oknom. Nízku strechu si vyberte pre prácu s kŕmnym vozom.

 

UNIVERZÁLNY V KAŽDEJ SITUÁCII

Zadný trojbodový záves ponúka zdvíhaciu silu až 5 600 kg. Pre agregáciu závesných strojov v prednom trojbodovom závese možno využiť zdvíhaciu kapacitu až 2 250 kg.

 

SKVELÝ PRE MANIPULÁCIU

Vestrum je často agregovaný s čelným nakladačom, ktorý sa jednoducho ovláda pomocou joysticku umiestneného na opierke Multicontroller. Hydraulické čerpadlo s max. výkonom 110 l/min poskytuje rýchlu odozvu.

 

Viac informácií

Technické parametre

Model

počet valcov

menovitý výkon

(kW/hp)

prevodovka

VESTRUM 100 CVXDrive 4 74/100 CVXDrive
VESTRUM 110 CVXDrive 4 81/110 CVXDrive
VESTRUM 120 CVX Drive 4 88/120 CVXDrive
VESTRUM 130 CVXDrive 4 96/130 CVXDrive

 

Kontaktujte nás