Terrus CVT Forst

výkon: 184 - 221 kW
počet valcov: 6
max. točivý moment: 1173 - 1282 Nm
Mám záujem o tento stroj

Popis

Vlajková loď značky STEYR s ohromným výkonom až 313 koní a krútiacim momentom 1282 Nm je perfektným traktorom pre ťahové práce. Najsilnejší kôň v stajni Steyr Terrus CVT si hravo poradí so všetkými prácami v lese. STEYR Terrus CVT bol stvorený pre ťažkú ​​prácu v lese, predovšetkým pre prácu s lesnými frézami. Medzi jeho hlavné prednosti okrem veľkej sily patrí vynikajúci komfort, ktorý je daný luxusnou a mimoriadne tichou kabínou, komfortnými sedadlami s vyhrievaním a odvetrávaním alebo koženým volantom. Zaiste oceníte novú prednú nápravu vybavenú sedlovým odpružením

 

OCHRANA OBSLUHY

Bezpečnosť obsluhy pri práci v lese patrí k najdôležitejším. Ponúkame špeciálnu lesnú úpravu STEYR FORST priamo z výrobného závodu, ktorý spĺňa najprísnejšiu bezpečnostnú homologáciu FOPS a OPS. Súčasťou úpravy je masívna ochrana Steyr proti vetvám v 4 alebo v 6 stĺpikovom prevedení, ochranná sieť zadných a bočných okien, ochranná mriežka na streche a pred zadným oknom, ktoré možno navyše vyrobiť z makrolonu odolného voči rozbitiu.

 

HYDRAULICKÝ SYSTÉM

Silný hydraulický systém je štandardom každého traktora Steyr a ani Terrus CVT nie je výnimkou. Štandardne je vybavený hydrogenerátorom s výkonom 165 l/min, pričom je na želanie možné dodať hydrogenerátor s výkonom 210 l/min. Zadné vonkajšie okruhy je možné vybaviť až piatimi vývodmi plus Powe-Beyond. Až tri stredové vonkajšie okruhy sú využívané pre ovládanie predného trojbodového závesu či ovládanie ďalších hydromotorov.

 

LESNÉ PNEUMATIKY

Aby nedošlo k nežiaducemu prepichnutiu pneumatík alebo zničeniu ráfikov, vybavujeme traktory Steyr vysoko odolnými lesnými pneumatikami NOKIAN, ktoré navyše disponujú zosilnenými lesnými ráfikmi a vysoko kvalitnými diskami. Na výber sú diagonálne alebo radiálne typy pneumatík Nokian s rôznymi rozmermi radu TR Forst a TR Multiplus. Pre maximálnu ochranu ponúkame aj lesnú ochranu ventilov.

 

LESNÍCKE PRÍSLUŠENSTVO

K špeciálnej lesnej úprave traktorov Steyr bezpochyby patrí aj široká škála lesného príslušenstva. Z ponuky si môžete vybrať napríklad rýchlobežné lesné frézy, profesionálne navijaky, kvalitné rampovače a vyvážačky.

 

NAJSILNEJŠÍ KÔŇ V STAJNI

Steyr Terrus CVT poháňa silný a osvedčený motor s objemom 6,7 l s technológiou riešenia emisií Stage V pomocou patentovanej technológie Hi-eSCR2 s diesel-oxidačným katalyzátorom a technológiou SCR. Motor je vybavený elektronicky riadeným turbodúchadlom eVGT umožňujúcim rýchle reakcie na požiadavky obsluhy a vysoký krútiaci moment až 1282 Nm pri nízkych otáčkach 1400 min-1. Ďalším dôležitým parametrom je maximálny výkon, Steyr Terrus CVT prekonáva hodnotu 300 koní pri 1800 min-1.

Technické parametre

model TERRUS CVT 6250 6270 6300
menovitý výkon (kW/k) 184/250 199/271 221/300
počet valcov 6 6 6
objem (cm3) 6728 6728 6728
max.točivý moment (Nm) 1173 1194 1282
objem palivovej nádrže (l) 423 630 630

 

Kontaktujte nás