Telematika AConnect

Popis

Telematika AConnect v sebe ukrýva komplexný nástroj pre správu prevádzky strojov. Tento systém bol vyvinutý tímom profesionálov z technického oddelenia spoločnosti AGROTEC Group. Telematiku AConnect je možné nainštalovať do akéhokoľvek stroja rôznorodých značiek na trhu. Telematika ponúka rad pokročilých funkcií a je dostupná v niekoľkých jazykových mutáciách.

 

Benefity telematiky
  • Chybové kódy - aplikácia dokáže identifikovať poruchu alebo závadu vďaka čítaniu chybových kódov. Vďaka tomu môžete odhaliť problém ešte skôr, než vzniknú finančné náklady.
  • Napojenie na LPIS - získané dáta možno prepojiť s mapami LPIS, vďaka tomu dokážete analyzovať dáta na konkrétnom pozemku.
  • Reporting dát - vďaka telematike máte dáta kedykoľvek dostupné a môžete si ich pohodlne stiahnuť do počítača. Reporty možno zobraziť na webe, alebo sa vám budú automaticky posielať do emailu.
  • Reporty pre agregáciu - v aplikácii je možné sledovať dáta aj s informáciami o závesnej technike. Keď zadáte informáciu o názve stroja a pracovnom zábere, získate reporty konkrétne na danú agregáciu.
  • Upozornenie na údržby a STK - AConnect myslí na pravidelné prehliadky stroja. Aplikácia  vás upozorní, že je najvyšší čas objednať sa na STK či pravidelnú údržbu, vďaka tomu sa vyvarujete možným poruchám stroja.
  • Vzdialený zásah servisu - aplikácia komunikuje vzdialene s vaším servisom, teda môžete všetok dohľad vložiť do ich rúk. Vďaka funkcii čítanie a mazanie chybových kódov na diaľku, ušetríte čas aj náklady spojené s výjazdom servisného vozidla.
  • Zobrazenie prevádzkových údajov - cez aplikáciu AConnect získate k stroju základné prevádzkové údaje, ako je počet motohodín, spotreba paliva, čas začatia a ukončenia práce na poli. K dispozícii sú aj údaje o tlaku mazania motora alebo vstrekovacích tlakoch.
  • Zobrazenie presnej polohy - s telematikou budete mať prehľad o polohe stroja v reálnom čase. Zároveň si môžete zobraziť históriu pohybu, budete tak mať jasné informácie o tom, ako stroj pracoval alebo naopak nepracoval. Zaujímavou funkciou je tiež možnosť zadať navigovanie až k miestu aktuálnej polohy daného stroja.

 

Kontaktujte nás