Ťahané rozmetávadlá ZG-B

pracovný záber: 10 - 36 m
objem zásobníka: 5500 - 8200 l
užitočná hmotnosť: 8500 - 9800 kg
Mám záujem o tento stroj

Popis

Pracovný záber 10 až 36 m, objem zásobníka 5 500 a 8 200 l
Rozmetadlá ZG-B majú rozmetacie ústrojenstvo s mechanicky poháňanými kotúčmi. Vďaka veľkým zásobníkom a pracovnému záberu 36 m sa jedná o veľmi výkonné stroje pre veľké podniky a podniky služieb, ktoré požadujú veľké plošné výkony a kvalitné rovnomerné rozmetanie.

 

Viac presnosti

Inovativna hnojacia technika firmy AMAZONE a moderné hydraulické systémy pohonu sú zárukou presného a bezpečného pokrytia. Cenné hnojivo je vám tak v správny čas a na správnom mieste v pôde k dispozícii.

 

Viac inovacií

Viac ako 85 rokov skúseností vo vývoji a výrobe ťahaných rozmetadiel hnojiva, najnovšie výsledky výskumu a úzka spolupráca s poľnohospodármi na celom svete to všetko sa zúročilo v modernom veľkoplošnom rozmetadlo ZG-B. Využite "know-how" hlavného výrobcu a firmy s vedúcim postavením na trhu s rozmetadlami. 

 

Viac kvality

Vysoko kvalitné materiály s dlhou životnosťou, premyslené funkčné vlastnosti, najmodernejšie prevedenie. Na tomto štandarde staviame - a vďaka svojim zárukám kvality Vám stále umožňujeme skúšať najnovšie metódy. Vaše výhody: dlhá životnosť a vysoká zostatková hodnota.

 

Viac bezpečnosti

AMAZONE DüngeService (servis pre aplikáciu hnojív) so svojou databázou ponúka pre Vaše rozmetadlo vždy aktuálne nastavovacie hodnoty na internetovej adrese www.amazone.de, a to spoľahlivo a zadarmo. Tieto hodnoty stále aktualizujeme. Teraz aj ako bezplatná aplikácia pre iPhone a iné. Ak máte doma neznáme hnojivo, obráťte sa priamo na nás.

 

Väčšia ochrana životného prostredia

Všetky modely radu rozmetadiel ZG-B spĺňajú nové európske normy pre presnosť aplikácie a rozmetanie na hraniciach pozemkov. Vysoko kvalitná antikorózna ochrana (ponorné katódové lakovanie podľa automobilových noriem) zaisťuje dlhú životnosť. Aj pri výrobe dbáme na ochranu našich prírodných zdrojov: optimalizovanie veľkosériovej výroby a najlepšie možné využitie surovín na numericky riadených rezacích a ohýbacích strojoch.

Technické parametre

model ZG-B 5500 ZG-B 8200
pracovný záber (m) 10-36 10-36
prepravná šírka (m) 1,9-3 1,9-3
typ pripojenia K80, oko K80, oko
hmotnosť (kg) 2500 2800
objem zásobníka (l) 5500 8200
užitočná hmotnosť (kg) 8500 9800
otáčky kotúčov (ot/min) 720 720

 

Kontaktujte nás