Štvorrotorové zhrňovače Star

pracovný záber: 9,9 - 12,5 m
prepravná šírka: 2,99 m
požiadavka na výkon: 80 k
Mám záujem o tento stroj

Popis

Pokiaľ zháňate velkozáberový stroj pre zhrňovanie krmovín na rozľahlých pozemkoch, ste tu správne. Stredový zhrňovač s pracovným záberom až 12,5 metra vyniká perfektným kopírovaním teréne aj pri vysokých rýchlostiach vďaka hydropneumatickému odľahčeniu rotorov na trojitom patentovanom tandemovom podvozku. Hydraulicky nastaviteľná pracovná šírka a nastaviteľná dráha rotorov umožňujú optimálne zhrňovanie.

 

TANDEMOVÝ PODVOZOK

Patentovaný podvozok SIP kopíruje vďaka polohovaniu otočnej nápravy o 50% plynulejšie a rovnomernejšie terén v porovnaní so štandardnou tandemovou nápravou. Optimálne kopírovanie terénu je zaručené aj pri vysokej rýchlosti jazdy.

 

MODULOVÉ ROTORY

Zhrňovače sú vybavené inovatívnym riešením ako je napríklad modulové prevedenie rotorov a väčší priemer vodiacej dráhy. Garantujú perfektné ukladanie pokosenej krmoviny aj pri veľkej rýchlosti. Ramená s prstami uložené v dvoch guličkových loiskách je možné jednotlivo vymeniť.

 

KOPÍROVANIE TERÉNU 3D

Voľný pohyb rotorov je faktor, ktorý garantuje vysokú kvalitu a čisté krmoviny nezávisle na nerovnostiach terénu. Špeciálne krížové kĺby na rotore umožňujú perfektné kopírovanie terénu 3D nezávisle na polohe podvozku. Pružinové prsty sa pohybujú paralelne vzhľadom na povrch, čím je zaistená čistota krmovín.

 

MAXIMÁLNA EFEKTIVITA

Pracovnú výšku pružinových prstov a šírku riadku je možné veľmi ľahko nastaviť, čím sa zaistí šetrná práca a neporušenie mačiny. Dobre nastavená pracovná výška pružinových prstov, ktorú je možné nastaviť pohodlne z traktora, zaistí vysokú kvalitu krmoviny. Šírka riadku a množstvo krmovín sa prispôsobí v závislosti na šírke zberacieho ústrojenstva.

 

 

 

Technické parametre

model STAR 1250/50 T
pracovný záber (m) 9,90-12,50
prepravná šírka (m) 2,99
priemer rotora predný/zadný (m) 3,34/3,34
počet ramien predný/zadný 2x12/2x13
požiadavka na traktor (kW/k) 60/80

 

Kontaktujte nás