Šesťrotorové obracače Spider

Popis

Tieto profesionálne 6rotorové obracače krmovín so záberom až 6,8 m sú predovšetkým určené pre spracovanie väčších pozemkov. Avšak aj napriek svojim rozmerom a veľkému pracovnému záberu poskytuje tento obracač veľmi dobrú manévrovateľnosť a ľahké ovládanie.

 

KOPÍROVANIE TERÉNU

Obracač krmovín SIP SPIDER postupne kopíruje terén pomocou vodiacich viacstupňových kolies. Vždy sa dá správne nastaviť pracovnú výšku, vďaka čomu je rozhod čistejší a jazda rýchlejšia. Stroj sa chová šetrne k mačine a pružinové prsty vykazujú oveľa dlhšiu životnosť. Dodatočné vodiace koleso doporučujeme pre prácu v zvlášť svahovitom či členitom teréne.

 

NASTAVENIE UHLA ROZHODU

Nastavení uhla rozhodu v rozsahu od 15° do 21° sa rotorový obracač Sip Spider dokonale prispôsobí terénu a všetkým nerovnostiam. Rovnako tak sa ramená s pružinovými prstami prispôsobujú povrchu smerom dopredu a dozadu o 7°, čo umožní aj prispôsobenie požadovanému riadku.

 

PREMYSLENÉ ROTORY

Unikátny dizajn rotorov s malým priemerom bráni zamotávaniu a garantuje úrodu čistej krmoviny. Asymetrické dvojité pružinové prsty sú stabilne uchytené na ramene a disponujú poistkou proti strate. Jednotlivé držiaky pružinových prstov sú vyrobené z masívnych trubiek pre dlhú životnosť.

 

SPOJKA WALTERSCHEID

Prostredníctvom vačkovej spojky Walterscheid na pohone chránite svoj stroj pred preťažením a prechádzate tak výpadkom stroja aj opravám. Stáva sa tak najčastejšie na začiatku práce, než dosiahnete optimálnu pracovnú rýchlosť. Bezpečnostná spojka je namontovaná vedľa hlavnej prevodovky a je zaistená jej dostatočná prevádzková ochrana.

 

 

Technické parametre

model SPIDER 615/6 685/6
pracovný záber (m) 6,0 6,8
prepravná výška (m) 3,0 3,6
priemer rotora (m) 1,3 1,6
počet rotorov 6 6
počet prstov na rotore 5 6
požiadavka na traktor (kW/k) 33/45 44/60

 

Kontaktujte nás