Séria E

nosnosť: 760 - 900 kg
výkon motora: 11,5 - 13,8 kWh
výška zdvihu: 2,8 m
rýchlosť: 10 km/h
Mám záujem o tento stroj

Popis

Plne elektrický Avant

E séria zvlášť vhodná pre vnútorné použitie, kde je obmedzená alebo neexistujúca ventilácia a sú požadované prísne obmedzenia hluku.

 

  • Elektrické nakladače s batériovým pohonom
  • Nulové emisie
  • Mimoriadne nízky hluk
  • Nízke prevádzkové náklady
  • E5 je vybavený pohonnou jednotkou s olovenými akumulátormi

Systémy rýchleho uchytenia a multikonektor pre pripojenie prídavných hydraulických zariadení sú rovnaké ako u iných modelov AVANT, takže veľký rozsah pripojenia rôznych prídavných zariadení je vhodný aj pre E série.

Nakladač má štandardne zabudovanú nabíjačku batérií, ktorá umožňuje nabíjanie batérií všade, kde je k dispozícii napájacia zásuvka 230 voltov / 10 A. E Série sa môže prevádzkovať aj počas nabíjania batérií.

E séria je štandardne vybavená certifikovaným bezpečnostným rámom ROPS a bezpečnostnou strechou FOPS.

 

Nový systém OPTIDRIVE vyvinutý spoločnosťou Avant

V novom systéme Optidrive bolo množstvo hydraulických hadíc a súčiastok hydraulického pohonu radikálne zredukované a optimalizované, odkiaľ pochádza aj názov Optidrive.

 

Neporaziteľný pomer výkon a cena

Spoločnosť Avant je prvým výrobcom, ktorý zaviedol na trh plne elektrický nakladač s batériovým napájaním. Úplne elektrický nakladač s nulovými emisiami a extrémne nízkym hlukom je odpoveďou na budúce požiadavky a séria E ponúka rovnaký komfort a vlastnosti ako séria 500, ktorá je vybavená dieselovým motorom. Všestrannosť, kompaktné rozmery a agilný pohyb série E umožňujú pracovať v rôznych prostrediach.

 

Excelentná technológia

Bezkrokový hydrostatický pohon série E zaisťuje príjemný zážitok z jazdy. Vďaka axiálnemu čerpadlu použitému k pohonu je nakladač ľahko ovládateľný a v malej miere sa opotrebúvajú spotrebné diely. Údržba zahŕňa hlavne mazanie posuvných častí s minimálnym použitím filtrov, (len jeden filter: spätný filter v hydraulickom systéme). Celkovo je nakladač série E komfortným partnerom, ako pri jazde tak aj pri držbe. Všestrannosť a komfort zariadenia zväčšuje široký výber možností.

 

Rýchlosť

Nový model Avant E5 dosahuje rýchlosť až 10 km/h. Táto rýchlosť pojazdu umožňuje aby bol rovnomerný s ostatnými nakladačmi Avant v oblasti údržby komunikácií, komunálnej oblasti a v ďalších príbuzných oblastiach.

 

 

Technické parametre

  Avant e5 Avant e6
nosnosť (kg) 900 760
výkon motora (kWh)

11,5

(240 Ah)

elektrina

13,8

(288 Ah)

elektrina

výška zdvihu (m) 2,8 2,8
rýchlosť (km/h) 10 10
dĺžka (mm) 2550 2550
šírka (mm) 1130 1130
výška (mm) 1985 1985
hmotnosť (kg) 1590 1400

 

Kontaktujte nás