Séria 800

nosnosť: 1900 kg
výkon motora: 57 hp
výška zdvihu: 3,5 m
rýchlosť: 30 km/h
Mám záujem o tento stroj

Popis

Najväčší a najvýkonnejší model od Avantu

  • Najväčšia nosnosť, ťažná sila a rýchlosť pojazdu až 30 km/h
  • Prídavná hydrauliky s najväčším prietokom a použiteľnosťou všetkých prídavných zariadení AVANT, teleskopické rameno ako štandard
  • K dispozícií kabína DLX s klimatizáciou
  • Systém Optidrive™ vyvinutý spoločnosťou AVANT, zvyšujúci výkon nakladača až o 10 %

 

Vynikajúci výhľad

Pri vývoji všetkých sérii Avant bol vždy kladený veľký dôraz na vynikajúci výhľad obsluhy stroja. Obsluha stroja musí vidieť celý stroj, odpredu až po koniec a samozrejme obe strany tiež. Toto pravidlo platí rovnako pre stoje s kabínou ako aj s bezpečnostnými rámami. Kabína stroja, ktorá je umiestnená v prednej časti má významnú úlohu pre celkový výhľad obsluhy. Umiestnenie kabíny zabezpečuje dokonalý výhľad na prídavné zariadenia počas práce. Je prirodzené, že najlepšie výsledky práce sa dosahujú vtedy, keď je pracovné náradie pod plnou kontrolou obsluhy.

 

Stabilita

Všetky modely Avant 800 sú v strede rámu vybavené pevným otočným kĺbom. Tento prvok je veľmi dôležitý pre dosiahnutie maximálnej stability stroja v akejkoľvek situácii. Okrem robustného stredového kĺbu, celkovej stabilite stroja pomáha aj veľmi nízko položené ťažisko, čo taktiež zvyšuje stabilitu stroja.

 

Senzor preťaženia

Ku štandardnej výbave všetkých modelov série Avant 800 patrí senzor preťaženia, ktorý zvukovou signalizáciou upozorňuje obsluhu vždy, keď sa zadné kolesá začínajú zdvíhať od podložky. Toto preventívne varovanie dáva obsluh dostatok času na reakciu predtým, ako by sa stroj stal nestabilným.

 

Avant kabína GT pre sériu 800

Nová Avant kabína GT pre sériu 800 priniesla ešte vääčšie zdokonalenie ergonómie kabíny a zlepšenie pracovných podmienok obsluhy stroja. Kabína GT je vytvorená tak, aby poskytla obsluhe najlepšie možné pracovné prostredie aj v extrémnych pracovných podmienkach, od nízkych zimných teplôt až po vysoké teploty v letnom období, počas dažďa alebo slnka. Zlepšenia zabezpečujú vytvorenie väčšieho priestoru pre obsluhu, väčšie okná a zníženú hladinu hluku vo vnútri kabíny. Najviac žiadaná doplnková výbava ku Avant kabíne GT je klimatizácia a vzduchom odpružené sedadlo obsluhy.

 

Technické parametre

  Avant 860i
nostnosť (kg) 1900
výkon motora (hp)

57

diesel

výška zdvihu (m) 3,5
rýchlosť (km/h) 30
dĺžka (mm) 3395
šírka (mm) 1490
výška (mm) 2200
hmotnosť (kg) 2540

 

Kontaktujte nás