Séria 200

nosnosť: 350 kg
výkon motora: 20 - 25 hp
výška zdvihu: 1,4 m
rýchlosť: 10 km/h
Mám záujem o tento stroj

Popis

Ľahký a malý

  • Kĺbový nakladač - ideálny pre záhradnú architektúru a komunál
  • Veľmi ľahko ovládateľný a bezpečný
  • Najvýhodnejší kĺbový AVANT nakladač
  • Hydraulický systém pre profesionálne použitie
  • Bezpečnostný rám a strecha ako štandard

 

Jednoduchá obsluha

Kĺbové nakladače Avant je veľmi ľahké sa naučiť ovládať. Nakladač sa riadi pomocou ergonomického volantu a pojazd vpred a vzad sa ovláda dvoma samostatnými pedálmi. Kompaktné rozmery stroja uľahčujú ovládanie, pretože obsluha vidí celý stroj a prídavné zariadenia zo sedadla obsluhy. Dokonca aj keď nemáte žiadne predchádzajúce skúsenosti s obsluhou a ovádaním strojov Avant, získate ich len za pár hodín praxe.

 

Obratnosť a kompaktnosť

Stroj je agilný a silný a jeho vlastnosti sú využiteľné najmä pri práci na hospodárskych dvoroch. Stroj má absolútnu výhodu v jeho nízkej hmotnosti, ktorá zaisťuje jemný pohyb na citlivých povrchoch. Kĺbový mechanizmus umožňuje jeho jednoduché ovládanie. Napriek malým rozmerom a nízkej hmotnsti sérií 200, je pozoruhodná kapacita zdvihu, ktorá sa približuje k 50% hmotnosti nakladača.

 

Jeden stroj na všetky práce

S viac ako 100 druhmi prídavných zariadení je Avant nakladač veľmi flexibilný. Výmena je veľmi rýchla a jednoduchá a tým môže stroj vykonať veľké množstvo rôznych druhov prác. Takže, jedným strojom môžete vykonávať množstvo rôznych druhov prác iba jednoduchou a rýchlou výmenou prídavného zariadenia pripojeného k stroju.

 

Komfort

Práca so sériou Avant 200 je jednoduchá a bezstarostná. Zvláštna pozornosť bola venovaná komfortu obsluhy a prídavné zariadenia boli navrhnuté tak, aby spĺňali všetky potreby zákazníkov na prácu s nimi tak, aby zvyšovali efektivitu práce a šetrili čas. Práca s Avantom je tiež čas, kedy ho môžete tráviť s rodinou, zároveň Vás práca baví a môžete tak rozvíjať tímového ducha pri práci na Vašej záhrade.

 

Bezpečnostný rám

Všetky modely série Avant 200 sú štandardne vybavené bezpečnostným rámom ROPS a systémom bezpečnostnej strechy FOPS.

Technické parametre

  Avant 220 Avant 225 Avant 225-LPG
nosnosť (kg) 350 350 350
výkon motora (hp)

20

benzín

25

benzín

34

diesel

výška zdvihu (m) 1,4 1,4 1,4
rýchlosť (km/h) 10 10 10
dĺžka (mm) 1910 1910 1940
výška (mm) 1880 1880 1880
hmotnosť (kg) 700 700 700

 

Kontaktujte nás