Rozmetadlá hnoja Orion Alp

Popis

ORION ALP sú špeciálne rozmetadlá ideálne pre použitie vo svahovitom teréne. Vďaka optimálnemu rozchodu kolies a nízkemu ťažisku garantuje bezchybnú stabilitu a funkčnosť vo svahoch s najvyšším prevýšením. Prednosťou je pohon cez kĺbový hriadeľ s bezpečnostnou spojkou, hydraulický pohon dopravného dna a vysoká kvalita spracovania.

 

AUTOMATICKÉ NAPÍNANIE REŤAZOV

Reťaze škrabákového dna sú optimálne a konštantne napnuté. Je zabezpečené efektívne rozmetanie nezávisle na hmotnosti materiálu. Za účelom rýchlejšej reakcie a jednoduchšieho prístupu je systém namontovaný na prednej strane rozmetadla.

 

ROZMETACIE ÚSTROJENSTVO

Robustné špeciálne vyvinuté rozmetacie ústrojenstvoso 4 vertikálnymi rozmetacími valcami garantujú rovnomerné a presné rozmetanie nezávislena rozmetanom materiále. Vďaka rozmetacím lopatkám z náteru odolnej ocele HARDOX sa dosahuje rozmetacieho záberu až 24 metrov. U dvojnápravového rozmetadla si možno vybrať z dvoch variantov: rozmetacie ústrojenstvo so 4 valcami s pracovným záberom 10 metrov alebo plošné rozmetacie ústrojenstvo pre rozmetanie s pracovným záberom do 24 metrov.

 

ROZMETACIE VALCE HD

Rozmetacie valce HD sú špeciálne umiestnené na rozmetacom ústrojenstve a zaisťujú rýchly a rovnomerný prietok materiálu. Robustné prevedenie špirálových rozmetacích valcov je zárukou optimálneho rozmetania nezávisle na štruktúre materiálu. Robustné špirálové rozmetacie valce HD z oteruodolným frézovacími nožmi a podložkou garantujú vysoko kvalitné rozmetania.

Technické parametre

model ORION ALP  35  50 70
celková hmotnosť (kg) 3500 5000 7000
hmotnosť (kg) 950 1300 1900
nosnosť (kg) 2550 3700 5100
dĺžka (m) 5,0 5,13 5,87
šírka (m) 2,06 2,53 2,15

 

Kontaktujte nás