Rozdružovač T-R10

max. hmotnosť balíka: 1 t
Mám záujem o tento stroj

Popis

Hlavnou funkciou tohto stroja je rozdružovanie okrúhlych balíkov slamy, sena aj senáže.

Použitie
Rozdružovač balíkov Temak s modelovým označením T-R10 je nesený stroj, ktorého hlavnou funkciou je rozdružovanie okrúhlych balíkov slamy, sena aj senáže. Stroj je navrhnutý tak, aby ho bolo možné použiť aj ako vidly pre prepravu balíkov, čím sa zväčšuje variabilita jeho použitie pri práci na farme.

Stroj je v základe dodávaný vo variante s EURO upínaním. Pri použití adaptéra Temak je možné ho však agregovať do trojbodového závesu traktora, čo rozširuje jeho použitie nielen na čelných nakladačoch a teleskopických manipulátoroch, ale aj na traktoroch či iných strojoch podobného typu.

Hlavný konštrukcia
Rozdružovač balíkov Temak už na prvý pohľad zaujme svojou jednoduchou ale robustnou oceľovou konštrukciou, ktorá pozostáva z hlavného rámu, ktorého priamou súčasťou je EURO upínanie a dômyselné odkladacie nohy, ktoré obsluha ocení najmä pri zapínaní a vypínaní stroja. Na ráme je ďalej uložený hydraulický pohon.

Rotujúce vidlica
Pohon rotujúcich vidlíc, na ktoré sú balíky nabodávanie, je zaisťovaný hydromotorom, ktorý cez reťazový prevod poháňa robustný hriadeľ, na konci ktorej je umiestnený masívny oceľový zvarenec s vidlicami.

Kontaktujte nás