Quadtrac

výkon: 350 - 692 koní
počet valcov: 6
objem motora: 12 900 cm
Mám záujem o tento stroj

Popis

Ak hľadáte traktor, ktorý je synonymom pre maximálnu produktivitu, spoľahlivosť, komfort a výkonnosť, tak máme pre vás originálny štvorpásový traktor Quadtrac. Bezkonkurenčný štvorpásový podvozok zaručuje stály a ničím neprerušovaný kontakt s pôdou. Kĺbová koncepcia zaručuje šetrné otáčanie na úvrati bez straty výkonu.

 

PÁSOVÝ PODVOZOK CASE IH

Podvozok je vyvíjaný značkou Case IH už od roku 1996, kedy Case IH predstavil svoj prvý traktor s pásovým podvozkom, a stal sa tak svetovým lídrom v tejto kategórii. Štyri pásové jednotky sú na sebe úplne nezávislé a vďaka tomu tak dokonale kopírujú terén a sú neustále v kontakte s pôdou, aby dochádzalo k maximálnemu preneseniu výkonu. Pásový podvozok vám zaručí vynikajúcu trakciu a optimálny tlak na pôdu, vďaka ktorému tak ochránite svoju pôdu pred zhutnením.

 

NAJVÝKONNEJŠÍ HYDRAULICKÝ SYSTÉM

Výkonný hydraulický systém môže obsahovať až 8 vonkajších elektornicky riadených okruhov hydrauliky s max. prietokom pre jeden hydraulický okruh 159 l/min, pričom celkový prietok čerpadiel je 428 l/min. Ťažná tyč je uchytená pre výborné ťahové vlastnosti v strede traktora. Na želanie možno traktory vybaviť vývodovým hriadeľom s 1000 ot/min. Toto riešenie je výborné napríklad pri agregácii traktora s pôdnymi frézami pri pestovaní zemiakov a inej zeleniny.

 

ŠTVORBODOBO ODPRUŽENÁ KABÍNA

Obsluha traktorov Quadtrac trávi v sezóne na poli dlhé hodiny. Pre ich maximálny komfort je kabína týchto traktorov vybavená unikátnym systémom štvorbodového odpruženia. Výborný výhľad dopredu i dozadu je daný skvelým dizajnom kapoty a zadnou časťou traktora s bezkonkurenčným výhľadom do všetkých strán. K výbornému pocitu z jazdy prispieva aj nízka hladina hlučnosti a dostatok priestoru.

 

EXKLUZÍVNA KONŠTRUKCIA

Vďaka štyrom pásovým jednotkám a kĺbovému systému majú traktory Quadtrac optimálne rozloženú hmotnosť medzi prednou a zadnou nápravou v pomere 50/50. Toto riešenie prináša početné výhody - lepšiu trakciu a flotačné vlastnosti. Hlavná výhoda kĺbového riadenia oproti dvojpásovým traktorom je bezpochyby pri otáčaní na úvrati pretože nedochádza k negatívnemu hrnutiu pôdy a nechcenej strate výkonu.

 

NAJSILNEJŠÍ TRAKTOR NA TRHU

Traktory Quadtrac sú najvýkonnejšími traktormi na trhu. Maximálny výkon najsilnejšieho modelu Quadtrac 620 dosahuje neuveriteľných 692 koní. Pod kapotou týchto traktorov sa ukrýva motor s objemom 12,9 litra s vysokotlakovým vstrekovaním paliva Commom Rail s dvojstupňovým preplňovaním. Traktory Quadtrac spĺňajú emisnú normu Stage IV zásluhou patentovaného systému pre úpravu spalín Hi-eSCR bez EGR a DPF.

 

MAXIMÁLNA PRODUKTIVITA

Štandardnou výbavou takmer všetkých traktorov Quadtrac je systém automatického riadenia AccuGuide s príjmom korekčného RTK signálu z vlastnej siete referenčných RTK staníc od spoločnosti Agri CS. Mimo automatického navádzania sú tieto traktory kompatibilné s technológiou ISO BUS alebo umožňujú automatické, prípadne manuálne nahranie sekvencie do úvraťového managementu HMC pre automatizáciu pracovných postupov na úvrati.

 

Viac informácií

Technické parametre

Model počet valcov menovitý výkon (kW/hp) prevodovka
QUADRTAC 470 6 350/476 PowerDrive
QUADTRAC 500 6 373/507 PowerDrive
QUADTRAC 540 6 399/543 PowerDrive
QUADTRAC 580 6 433/589 PowerDrive
QUADTRAC 620 6 462/628 CVXDrive
QUADTRAC 470 CVXDrive 6 350/476 CVXDrive
QUADTRAC 500 CVXDrive 6 373/507 CVXDrive
QUADTRAC 540 CVXDrive 6 399/543 CVXDrive

 

Kontaktujte nás