Osemrotorové obracače Spider

Popis

Profesionálne 8rotorové obracače SIP SPIDER sú vďaka pracovnému záberu až 8,8 m ideálnou voľbou pre obrábanie veľkých výmer. Premyslený dizajn stroja garantuje vynikajúcu flexibilitu a manévrovateľnosť. Jednoduchá konštrukcia stroja umožňuje rýchlu a veľmi ľahkú zmenu nastavenia ako je uhol rozhodu. Kompaktné rozmery v prepravnej polohe zaisťujú maximálnu bezpečnosť pri jazde po ceste.

 

KOPÍROVANIE TERÉNU

Obracač krmovín SIP SPIDER postupne kopíruje terén pomocou vodiacich viacstupňových kolies. Vždy sa dá správne nastaviť pracovnú výšku, vďaka čomu je rozhod čistejší a jazda rýchlejšia. Stroj sa chová šetrne k mačine a pružinové prsty vykazujú oveľa dlhšiu životnosť. Dodatočné vodiace koleso doporučujeme pre prácu v zvlášť svahovitom či členitom teréne.

 

NASTAVENIE UHLA ROZHODU

Nastavení uhla rozhodu v rozsahu od 15° do 21° sa rotorový obracač Sip Spider dokonale prispôsobí terénu a všetkým nerovnostiam. Rovnako tak sa ramená s pružinovými prstami prispôsobujú povrchu smerom dopredu a dozadu o 7°, čo umožní aj prispôsobenie požadovanému riadku.

 

PRIPOJOVACIA KONZOLA

Robustná pripojovacia konzola je vybavená širokovýkyvným kĺbovýmhriadeľom, vďaka čomu umožňuje perfektne kopírovať stopu traktora a zaručuje vysokú manévrovateľnosť. Naviac umožňuje aj dosiahnutie menšieho polomeru otáčania pre rýchlejšie obracanie na hrane pozemku a väčšiu efektivitu.

 

SPOJKA WALTERSCHEID

Prostredníctvom vačkovej spojky Walterscheid na pohone chránite svoj stroj pred preťažením a prechádzate tak výpadkom stroja aj opravám. Stáva sa tak najčastejšie na začiatku práce, než dosiahnete optimálnu pracovnú rýchlosť. Bezpečnostná spojka je namontovaná vedľa hlavnej prevodovky a je zaistená jej dostatočná prevádzková ochrana.

 

 

Technické parametre

model SPIDER 815/8 815/8 T 900/8 900/8 T
pracovný záber (m) 7,85 7,85 8,8 8,8
prepravná výška (m) 2,95 2,95 2,8/2,95 2,45
priemer rotora (m) 1,3 1,3 1,45 1,45
počet rotorov 8 8 8 8
počet prstov na rotore 5 5 6 6
požiadavka na traktor (kW/k) 60/80 45/60 74/100 46/60

 

Kontaktujte nás