Optum CVX Drive

výkon: 250 - 313 koní
počet valcov: 6
objem motora: 6728 cm
Mám záujem o tento stroj

Popis

Ak hľadáte traktor na celoročné využitie v poľných a transportných operáciách, potom je to určite náš Optum CVXDrive. Zásluhou optimálneho pomeru hmotnosti a výkonu dosahuje traktor výborné ťahové vlastnosti. Plynulá prevodovka CVXDrive spoločne s automatickým systémom riadenia produktivity zaručuje nízku spotrebu paliva za všetkých situácií. Dvojrýchlostné predné PTO, axiálny hydrogenerátor s výkonom 220 l/min alebo palivová nádrž s objemom 660 litrov sú len jedny z mála TOP prvkov v tejto kategórii. Vysokú kvalitu týchto modelov potvrdzuje továrenská trojročná záruka.

 

MOTORY STAGE V S MNOHÝMI PATENTMI

Modelový rad Optum CVXDrive využíva k svojmu pohonu šesťvalcové motory s objemom 6,7 litra spĺňajúce najnovšie emisné normy Stage V spoločne s ďalšími 13 patentmi unikátneho systému riešenia emisií Hi-eSCR2 bez DPF, EGR a dvojicou turbodúchadiel. Tri modely poskytujú dostatočný rozsah výkonu v rozmedzí 250 až 313 koní. Pre veľké pracovné nasadenie sú traktory vybavené nádržou na palivo s objemom 630 litrov.

 

JEDNODUCHÁ A ÚČINNÁ PREVODOVKA CVXDrive

Traktory Optum CVXDrive sú vybavené najlepšou prevodovkou na trhu, ktorou je plynulá prevodovka CVXDrive, s ktorej konštrukciou má značka CASE IH dlhoročné skúsenosti. Štyri mechanické rozsahy s dvojitou spojkou DKT zabezpečujú efektívny prenos výkonu bez strát na poli a ekonomickú prácu pri nasadení traktora v doprave. K dispozícii sú dve rýchlostné prevedenia - 40 km/hod ECO a  50 km/hod ECO.

 

UNIKÁTNE RIEŠENIE - PREDNÝ DVOJRÝCHLOSTNÝ VÝVODOVÝ HRIADEĽ

Vďaka unikátnemu riešeniu predného dvojrýchlostného vývodového hriadeľa s otáčkami 1000/1000 ECO je Optum CVXDrive výborný traktor pre nasadenie v krmovinách. Zásluhou tohto systému môžete v režíme ECO usporiť až 3,6 litra paliva za hodinu práce, čo predstavuje približne sumu 4 eurá za hodinu. Skvelou voľbou pre vyšší výkon a vyššiu úsporu paliva potom predstavuje reverzný ventilátor, ktorý možno naprogramovať do úvraťovej sekvencie.

 

SYSTÉM AUTOMATICKÉHO NASTAVENIA TLAKU V PNEUMATIKÁCH

Zaujímavú výbavu na vyžiadanie predstavuje systém automatickej regulácie tlaku v pneumatikách, takzvaný dofuk, ktorý je možné prisôsobiť aktuálne vykonávanej pracovnej operácii. Vďaka tomuto systému pomáhate správnym tlakom chrániť nielen svoju pôdu, znižujete opotrebenie pneumatík, ale hlavne sporíte ďalšie peniaze za palivo. Systém je jednoducho ovládateľný skrz dotykový monitor AFS Pro 700 z pohodlia obsluhy vodiča z kabíny.

Viac informácií

Technické parametre

Model

počet valcov

menovitý výkon (hp) objem palivovej nádrže (l)
OPTUM 250 CVXDrive 6 250

423

OPTUM 270 CVXDrive 6 271 630
OPTUM 300 CVXDrive 6 300 630

 

Kontaktujte nás