Multi

výkon: 100 - 120 k
počet valcov: 4
objem motora: 3400
Mám záujem o tento stroj

Popis

Steyr Multi vás dostane svojou mimoriadnou všestrannosťou. Predstavuje ideálne riešenie pre tých, ktorí požadujú traktor pre viac operácií ako je spracovanie pôdy, doprava, práca v stajniach alebo v lese či v komunálnej sfére. Multi vyniká robotizovaným prevodovým ústrojenstvom a revolučnou lakťovou opierkou Multicontroller s joystickom pre ovládanie čelného nakladača, ktoré je výnimočne jednoduché a má veľké výhody z hľadiska komfortu a bezpečnosti práce pri práci s čelným nakladačom. Pri vývoji kabíny bol kladený dôraz na perfektný výhľad z kabíny vodiča vďaka panoramatickému strešnému panelu pre výborné a pohodlné ovládanie čelného nakladača, nízkofrekvenčné komfortné sedadlo vodiča alebo ľahké naklonenie stĺpika riadenia aj s prístrojovou doskou.

 

VŠESTRANNÉ POUŽITIE

Steyr Multi zastane všetku prácu na vašej farme a poradí si s akoukoľvek úlohou. Vďaka výkonným motorom, komfortnej kabíne, výkonnému hydraulickému systému a jednoduchému ovládaniu alebo multifunkčnej lakťovej opierke s Multicontrollerom vás presvedčí o svojej multifunkčnosti. Nebojte sa tvrdej práce na poli, dlhých jázd po ceste, práce s čelným nakladačom v stajniach, ale ani v komunálnej sfére alebo náročnej a nebezpečnej práce v lese. Multitalent vám pomôže úplne so všetkým, dokonca aj v autoškole.

 

MAXIMÁLNY VÝKON

Pod kapotou sa ukrývajú spoľahlivé a úsporné 4-valcové motory s objemom 3387 cm3 s vysokotlakovým systémom CommonRail so vstrekovacím tlakom 160 MPa a s medzichladičom stalčeného vzduchu. Maximálny výkon sa dosiahne už pri 1900 min-1. Motory sú vybavené externým ventilom EGR a SCR katalyzátorom. Plní prísnu emisnú normu Tier 4F. Servisný interval pre výmenu oleja je 600 motohodín.

 

ZDVÍHACIA SILA

Pýchou je výkonný hydraulický systém s kapacitou 80 l/min a samostatný hydrogenerátor riadenia s kapacitou 35 l/min. Na výber je axiálny hydrogenerátor s prietokom oleja 80 l/min alebo bezkonkurenčný axiálny hydrogenerátor s vyšším prietokom oleja až 100 l/min s možnosťou až 4 elektricky a 2 mechanicky ovládaných hydraulických okruhov. Ovládanie zadného TBZ je v štandarde pomocou systému EHR-D. Prednosťou je aj maximálna nosnosť na guľových koncovkách, ktorá dosahuje 5600 kg.

 

KOMPATIBILNÁ KABÍNA

Kabína, ktorá bola vyvinutá pre radosť z práce. Pri vývoji bol kladený dôraz ako na výhľad a ergonómiu ovládania nakladača, tak i celého traktora. Perfektný výhľad z kabíny vodiča vďaka panoramatickému strešnému panelu pre výborné a pohodlné ovládanie čelného nakladača, nízkofrekvenčné komfortné sedadlo vodiča, ľahké naklonenie stĺpika riadenia aj s prístrojovou doskou. Panoramatický strešný panel pre výborné a pohodlné ovládanie čelného nakladača. Komfortnú jazdu dopĺňa voliteľná odpružená predná náprava s možnosťou voľby tvrdosti odpruženia alebo  až 10 led svetiel pre dokonalé osvetlenie pri práci v noci.

 

Viac informácií

Technické parametre

  4100 Multi 4110 Multi 4120 Multi
menovitý výkon motora (kW/k) 73/99 79/107 86/117
počet valcov 4 4 4
objem (cm3) 3400 3400 3400
max. točivý moment (Nm) 430 468 491
objem palivovej nádrže (l) 150 150 150

 

Kontaktujte nás