Multi Kommunal

výkon: 73 - 86 kW
max. točivý moment: 430 - 506 Nm
Mám záujem o tento stroj

Popis

Naše modely Steyr Multi spĺňajú všetky požiadavky, ktoré by ste si od univerzálneho traktora mohli priať. Poskytnú vynikajúci výhľad do všetkých strán,optimálnu bezpečnosť a pohodlie. Sú dostatočne výkonné pre komunálnu sféru.  STEYR Multi vás dostane svojou mimoriadnou všestrannosťou a komfortom. Multi vyniká novým robotizovaným prevodovým ústrojenstvom a revolučnou lakťovou opierkou Multicontroller s joystickom pre ovládanie čelného nakladača, ktoré je výnimočne jednoduché a má veľké výhody z hľadiska komfortu a bezpečnosti práce pri práci s čelným nakladačom.

 

NADŠTANDARDNÁ VÝBAVA

Všetky modely možno vybaviť špeciálnymi komunálnymi pneumatikami vrátane odolných diskov pre použitie pri údržbe cestných komunikácií akov lete, tak v zime. Čo sa týka bezpečnsti, ak pracujete s priekopovým mulčovacím ramenom, ponúkame aj blokáciu prednej nápravy. Ďalej je možné traktor vybaviť komunálnym LED majákom.

 

VŠESTRANNÉ POUŽITIE

Steyr Multi zastane všetku prácu a poradí si s akoukoľvek úlohou ako je práca so snehovou frézou, alebo sypačom, pri údržbe ciest a čistení komunikácií, s kosením golfových ihrísk alebo v stavebníctve. Vďaka výkonným motoro, komfortnej kabíne, výkonnému hydraulickému systému a jednoduchému ovládaniu alebo multifunkčnej lakťovej opierke s Multicontrollerom vás presvedčí o svojej multifunkčnosti. Nebojte sa tvrdej práce v komunálnej sfére a využite prednosti modelu Steyr Multi naplno.

 

KOMUNÁLNE PRÍSLUŠENSTVO

Traktory možno priamo z výroby vybaviť prednou rýchloupínacou doskou EURO III s pomocným modulárnym rámom pre pohodlnú a bezpečnú prácu. Všetko navyše vrátane 7 hydraulických vonkajších okruhov a elektrického pripojenia a pripojenie PowerBeyond. Všetky pripojené náradie možno  bez problémov ovládať a vďaka jednotnému rozhraniu jednoducho nastaviť niekoľko komunálnych príslušenstiev.

 

ÚSPORNÉ MOTORY
Pod kapotou sa ukrývajú spoľahlivé a úsporné 4-valcové motory s objemom 3387 cm3 s vysokotlakovým systémom Commo Rail so vstrekovacím tlakom 160 MPa a s medzichladičom stlačeného vzduchu. Maximálny výkon možno dosiahnuť už pri 1900 ot/min. Motory sú vybavené chladeným EGR ventilom a SCR katalyzátorom. Plní prísnu emisnú normu Tier 4F. Servisný interval pre výmenu oleja je 600 motohodín.

Technické parametre

model  4100 Multi 4110 Multi 4120 Multi
menovitý výkon (kW/k) 73/99 79/107 86/117
počet valcov 4 4 4
objem (cm3) 3600 3600 3600
max.točivý moment (Nm) 430 490 506
objem palivovej nádrže (l) 150 150 150

 

Kontaktujte nás