Multi Forst

výkon: 73 - 86 kW
počet valcov: 4
max. točivý moment: 430 - 506 Nm
Mám záujem o tento stroj

Popis

Viacúčelové traktory Steyr Multi prichádzajú s typickým rakúskym dizajnom a novými účinnými a ekologicky šetrnými motormi. Tento modelový rad sa neustále zlepšuje,aby uspokojil aj tie najnáročnejšie požiadavky v lesníctve. STEYR Multi vyniká novým robotizovaným prevodovým ústrojenstvom a revolučnou lakťovou opierkou Multicontroller s joystickom pre ovládanie čelného nakladača. Predstavuje ideálne riešenie pre tých, ktorí požadujú traktor pre každodenné použitie v lese ako je práca s vyvážacím prívesom, navijakom alebo rampovačom. Ponúkame špeciálny program STEYR Forst v červeno bielej alebo pomarančovo bielej farbe, ktorý obsahuje úplnú ochranu do lesa vrátane prídavného vybavenia spĺňajúcejp bezpečnostnú homologizáciu ROPS, FOPS a OPS.

 

OCHRANA OBSLUHY

Bezpečnosť obsluhy pri práci v lese patrí k najdôležitejším. Ponúkame špeciálnu lesnú úpravu STEYR FORST priamo z výrobného závodu, ktorý spĺňa najprísnejšiu bezpečnostnú homologáciu FOPS a OPS. Súčasťou úpravy je masívna ochrana Steyr proti vetvám v 4 alebo v 6 stĺpikovom prevedení, ochranná sieť zadných a bočných okien, ochranná mriežka na streche a pred zadným oknom, ktoré možno navyše vyrobiť z makrolonu odolného voči rozbitiu.

 

 

ÚSPORNÉ MOTORY

 

Pod kapotou sa ukrývajú spoľahlivé a úsporné 4-valcové motory s objemom 3387 cm3 s vysokotlakovým systémom Common Rail so vstrekovacím tlakom 160 MPa s medzichladičom stlačeného vzduchu. Max. výkon sa dosiahne už pri 1900 ot/min. Motory sú vybavené chladeným EGR ventilom a SCR katalyzátorom. Spĺňajú prísnu emisnú normu Tier 4F. Servisný interval pre výmenu oleja je 600 motohodín.

 

LESNÉ PNEUMATIKY

Aby nedošlo k nežiaducemu prepichnutiu pneumatík alebo zničeniu ráfikov, vybavujeme traktory Steyr vysoko odolnými lesnými pneumatikami NOKIAN, ktoré navyše disponujú zosilnenými lesnými ráfikmi a vysoko kvalitnými diskami. Na výber sú diagonálne alebo radiálne typy pneumatík Nokian s rôznymi rozmermi radu TR Forst a TR Multiplus. Pre maximálnu ochranu ponúkame aj lesnú ochranu ventilov.

 

LESNÍCKE PRÍSLUŠENSTVO

K špeciálnej lesnej úprave traktorov Steyr bezpochyby patrí aj široká škála lesného príslušenstva. Z ponuky si môžete vybrať napríklad rýchlobežné lesné frézy, profesionálne navijaky, kvalitné rampovače a vyvážačky.

 

ZDVÍHACIA SILA

Pýchou je výkonný hydraulický systém s kapacitou 80 l/min a samostatný hydrogenerátor riadenia s kapacitou 35 l/min. Na výber je axiálny hydrogenerátor s prietokom oleja 80 l/min alebo bezkonkurenčný axiálny hydrogenerátor s vyšším prietokom oleja až 100 l/min s možnosťou až 4 elektricky a 2 mechanicky ovládaných hydraulických okruhov. Ovládanie zadného TBZ je v štandarde pomocou systému EHRD. Prednosťou je aj maximálna nosnosť na guľových koncovkách, ktorá dosahuje 5557 kg.

Technické parametre

model MULTI 4100 4110 4120
menovitý výkon (kW/k) 73/99 79/107 86/117
počet valcov 4 4 4
objem (cm3) 3600 3600 3600
max.točivý moment (Nm) 430 490 506
objem palivovej nádrže (l) 150 150 150

 

Kontaktujte nás