Mulčovače MUS

pracovný záber: 130 - 200 cm
počet kladív: 12 - 18
Mám záujem o tento stroj

Popis

V portfóliu značky Tehnos nájdete aj spoľahlivého pomocníka do ovocných sadov a vinohradov. Jedná sa o profesionálne stroje na mulčovanie letorastov, konárov a trávy. Vhodný do agregácie s ľahkými a menšími traktormi. Hlavnou prednosťou mulčovača MUS je nízky kryt na strane s pohonom u remeníc, ktorý je vhodný predovšetkým pre prácu vo viniciach a sadoch. Vyniká ľahkou, avšak pevnou konštrukciou z vysokopevnostného plechu, ktorý odolá namáhavej práci a opotrebeniu.

 

MASÍVNE KLADIVÁ

Mulčovače majú namontované špeciálne tvarované masívne kladivá, ktoré sú vyrobené z kvalitnej kovanej ocele pre dlhú životnosť a odolnosť. Kladivá počas práce spôsobujú zdvíhanie pôdnej masy vplyvom turbulencií vzduchu a vákua.

 

EFEKTÍVNEJŠIE MULČOVANIE

Patent Low Vib garantuje rýchlejšie otáčanie rotora s vyššou obvodovou rýchlosťou kladív, čo má vplyv na lepší efekt mulčovania. Patentovaným rozložením kladív sa znižujú vibrácie, čím sa predlžuje životnosť samotného mulčovača.

 

ÚČELOVÉ PROTIOSTRIE

Pre maximálnu efektivitu a dokonalý drobiaci účinok pri mulčovaní sú lesné mulčovače vybavené špeciálne tvarovaným účelovým protiostrím. Sú priskrutkované v dvoch radoch a v prípade potreby ich možno veľmi rýchlo a jednoducho vymeniť.

 

VYSOKÁ ODOLNOSŤ

Jednou z hlavných predností všetkých mulčovačov Tehnos je vysoká konštrukčná robustnosť a odolnosť na použitie v ťažkých podmienkach. Disponujú krytom z dvojitého plechu vyššej kvality, ktorý významne predlžuje ich životnosť. Na želanie možno mulčovač vybaviť aj zadným ochrannýmgumovým krytom.

Technické parametre

model MUS 130 R LW MUS  150 R LW MUS 170 R LW MUS 200R LW
pracovný záber (cm) 130 150 170 200
posun stroja (cm) 28 44 49 49
počet remeňov 3 3 4 4
počet kladív 12 14 16 18
počet zdvíhacích nožov 6 8 11 14

 

Kontaktujte nás