Mulčovače MU2D Profi

pracovný záber: 2 x 300 cm
počet kladív: 2 x 28
Mám záujem o tento stroj

Popis

Model MU2D profi predstavuje nový univerzálny skladací mulčovač, ktorý sa skladá z dvoch jednotiek univerzálneho mulčovača MU a zo stredového mulčovača. Pracovný záber činí 2x3 m.  Stroj je určený pre obrábanie veľkých poľnohospodársky využívaných plôch. Je charakteristický možnosťou svojho univerzálneho použitia, robustným prevedením a plávajúcim prispôsobením mulčovacích jednotiek vo svahu so sklonom do +/- 7 °. Hydraulické skladanie oboch mulčovacích jednotiek je hydraulicky istené proti otvoreniu. Posunutím nosníka oporného valca sa zmení vzdialenosť stroja od zeme. Stroj je vhodný pre prácu v poľnohospodárstve a v komunálnej sfére, predovšetkým pre rozdrobovanie akýchkoľvek pozberových zvyškov a odpadu ako je tráva, slama, kukuričná slama či vetvy.

 

MASÍVNE KLADIVÁ

Špeciálne tvarované masívne kladivá z kovanej ocelej spôsobujú pri mulčovaní turbulenciu vzduchu a vákuum, a tým zdvíhanie mulčovanej hmoty.

 

EFEKTÍVNEJŠIE MULČOVANIE

Patent Low Vib garantuje rýchlejšie otáčanie rotora s vyššou obvodovou rýchlosťou kladív, čo má vplyv na lepší efekt mulčovania.

 

ÚČELOVÉ PROTIOSTRIE

Pre maximálnu efektivitu a dokonalý drobiaci účinok pri mulčovaní sú lesné mulčovače vybavené špeciálne tvarovaným účelovým protiostrím. Sú priskrutkované v dvoch radoch a v prípade potreby ich možno veľmi rýchlo a jednoducho vymeniť.

 

VYSOKÁ ODOLNOSŤ

Kryt z dvojitého plechu vyššej kvality dáva stroju konštrukčnú robustnsť a odolnosť. Na želanie je možné mulčovač vybaviť i ochranným gumovým zadným krytom.

Technické parametre

model MU2D 610 R LW
pracovný záber (cm) 2x300
počet remeňov 2x5
počet kladív 2x28
výkon traktora (kW) 132-228
hmotnosť (kg) 2900

 

Kontaktujte nás