Mulčovače MPS Profi/MPS2Z

pracovný záber: 150 - 540 cm
počet kladív: 36 - 72
Mám záujem o tento stroj

Popis

Ponúkame aj špeciálne, praktické a spoľahlivé mulčovače na mulčovanie rastlinného odpadu špargle. V portfóliu nájdete ako klasický mulčovač na špargľu, tak profesionálny kombinovaný mulčovač s pracovným záberom 5,4 m.  MPS sú určené špeciálne na mulčovanie špargle. Vynikajú účelovo navrhnutým rotorom a špeciálnym rozmiestnením kladív, ktoré zaručujú najintenzívnejšie a drobné mletie uprostred. Vzhľadom k rôznej výške brázd je možné za pomoci špeciálneho hydraulického systému perfektne prispôsobiť prevádzkovú výšku mulčovača aj priamo počas prevádzky.

 

MASÍVNE KLADIVÁ

Mulčovače majú namontované špeciálne tvarované masívne kladivá, ktoré sú vyrobené z kvalitnej kovanej ocele pre dlhú životnosť a odolnosť. Kladivá počas práce spôsobujú zdvíhanie pôdnej masy vplyvom turbulencií vzduchu a vákua. Špeciálne tvarované kladivá na drevo umožňujú lepšie drobenie a zároveň univerzálne použitie mulčovača.

 

EFEKTÍVNEJŠIE MULČOVANIE

Patent Low Vib garantuje rýchlejšie otáčanie rotora s vyššou obvodovou rýchlosťou kladív, čo má vplyv na lepší efekt mulčovania. Patentovaným rozložením kladív sa znižujú vibrácie, čím sa predlžuje životnosť samotného mulčovača.

 

ÚČELOVÉ PROTIOSTRIE

Pre maximálnu efektivitu a dokonalý drobiaci účinok pri mulčovaní sú lesné mulčovače vybavené špeciálne tvarovaným účelovým protiostrím. Sú priskrutkované v dvoch radoch a v prípade potreby ich možno veľmi rýchlo a jednoducho vymeniť.

 

VYSOKÁ ODOLNOSŤ

Jednou z hlavných predností všetkých mulčovačov Tehnos je vysoká konštrukčná robustnosť a odolnosť na použitie v ťažkých podmienkach. Disponujú krytom z dvojitého plechu vyššej kvality, ktorý významne predlžuje ich životnosť. Na želanie možno mulčovač vybaviť aj zadným ochranným gumovým krytom.

Technické parametre

model MPS 150 LW MPS2Z 540 LW
pracovný záber (cm) 150 540
počet remeňov 5 2x5
počet kladív 36 2x36
výkon traktora (kW) 48-88 96-132
hmotnosť (kg) 805 2365

 

Kontaktujte nás