Mulčovače MPL ľahké

pracovný záber: 250 - 280 cm
počet kladív: 22 - 26
Mám záujem o tento stroj

Popis

Mulčovače MPL sú vhodné pre prácu s menšími traktormi, pretože majú veľmi ľahkú, ale pevnú konštrukciu. Poľné mulčovače disponujú dodatočnými usmerňovačmi pre rovnomerné a efektívne rozprestretie zmulčovanej masy. Poľné mulčovače sú ľahké, ale veľmi odolné stroje, vhodné pre prácu s menšími traktormi. Poľný profi mulčovač MPL disponuje otvárateľným zadným krytom, ktorý zabezpečuje rýchlejší prietok zmulčovanej hmoty. Sú vhodné v prvom rade pre zelené hnojenie, ale aj pre mulčovanie rastlinných zvyškov na ornej pôde.

 

MASÍVNE KLADIVÁ

Špeciálne tvarované masívne kladivá z kovanej ocelej spôsobujú pri mulčovaní turbulenciu vzduchu a vákuum, a tým zdvíhanie mulčovanej hmoty.

 

EFEKTÍVNEJŠIE MULČOVANIE

Patent Low Vib garantuje rýchlejšie otáčanie rotora s vyššou obvodovou rýchlosťou kladív, čo má vplyv na lepší efekt mulčovania.

 

ÚČELOVÉ PROTIOSTRIE

Pre maximálnu efektivitu a dokonalý drobiaci účinok pri mulčovaní sú lesné mulčovače vybavené špeciálne tvarovaným účelovým protiostrím. Sú priskrutkované v dvoch radoch a v prípade potreby ich možno veľmi rýchlo a jednoducho vymeniť.

 

VYSOKÁ ODOLNOSŤ

Kryt z dvojitého plechu vyššej kvality dáva stroju konštrukčnú robustnsť a odolnosť. Na želanie je možné mulčovač vybaviť i ochranným gumovým zadným krytom.

Technické parametre

model MPL 250 R LW MPL 280 R LW
pracovný záber (cm) 250 280
počet remeňov 5 5
počet kladív 22 26
počet nožov 66 78
výkon traktora (kW) 51-74 59-81
hmotnosť (kg) 770 810

 

Kontaktujte nás