Mulčovače MP Profi

pracovný záber: 250 - 280cm
počet kladív: 22 - 26
Mám záujem o tento stroj

Popis

Všestranné poľné mulčovače sú vhodné na veľké poľnohospodárske plochy a pre prácu v ťažkých pracovných podmienkach. Zaisťujú rýchlejší tok mulčovaného materiálu i pri vyššej pracovnej rýchlosti.  Poľný ýmulčovač Profi je robustný a vysoko odolný stroj. Je ideálnym pomocníkom pre prácu v ťažkých pracovných podmienkach. Disponuje dodatočnými usmerňovačmi pre rovnomerné a efektívne rozprestretie zmulčovanej hmoty. Je vhodný pre mulčovanie lúk, plodín na zelené hnojenie či rastlinných zvyškov kukurice, slnečnice či repky ozimnej.

 

MASÍVNE KLADIVÁ

Špeciálne tvarované masívne kladivá z kovanej ocelej spôsobujú pri mulčovaní turbulenciu vzduchu a vákuum, a tým zdvíhanie mulčovanej hmoty.

 

EFEKTÍVNEJŠIE MULČOVANIE

Patent Low Vib garantuje rýchlejšie otáčanie rotora s vyššou obvodovou rýchlosťou kladív, čo má vplyv na lepší efekt mulčovania.

 

ÚČELOVÉ PROTIOSTRIE

Pre maximálnu efektivitu a dokonalý drobiaci účinok pri mulčovaní sú lesné mulčovače vybavené špeciálne tvarovaným účelovým protiostrím. Sú priskrutkované v dvoch radoch a v prípade potreby ich možno veľmi rýchlo a jednoducho vymeniť.

 

VYSOKÁ ODOLNOSŤ

Kryt z dvojitého plechu vyššej kvality dáva stroju konštrukčnú robustnsť a odolnosť. Na želanie je možné mulčovač vybaviť i ochranným gumovým zadným krytom.

Technické parametre

model MP 250 R LW MP 280 R LW
pracovný záber (cm) 250 280
počet remeňov 5 5
počet kladív 22 26
počet nožov 66 78
výkon traktora (kW) 55-88 63-96
hmotnosť (kg) 1020 1108

 

Kontaktujte nás