Mulčovače MBPL ľahké

pracovný záber: 150 - 200 cm
počet kladív: 14 - 18
Mám záujem o tento stroj

Popis

Ľahší variant bočného mulčovača je určený pre prácu s ľahšími traktormi s nižšou pracovnou hmotnosťou na mulčovanie poľnohospodárskych a komunálnych plôch so sklonom +90°/-60°.  Konštrukcia tohto modelu je vyrobená z ľahšej, ale rovnako pevnej konštrukcie z vysokopevnostného plechu. Disponuje pružnou spojkou, ktorá je umiestnená medzi pohonom a rotorom, z dôvodu ochrany prevodovky pred nárazmi. Robustný paralelogram bočného posuvu je u tohto modelu kratší a vďaka bližšie umiestnenému ťažisku umožňuje prácu s ľahšími traktormi.

 

MASÍVNE KLADIVÁ

Mulčovače majú namontované špeciálne tvarované masívne kladivá,ktoré sú vyrobené z kvalitnej kovanej ocele pre dlhú životnosť a odolnosť. Kladivá počas práce spôsobujú zdvíhanie pôdnej masy vplyvom turbulencií vzduchu a vákua.

 

MECHANICKÉ ISTENIE PROTI NÁRAZU

Patentovaná poistka zamedzujúca stret mulčovača s akoukoľvek prekážkou zaistí súčasne rovnomerné zdvihnutie a odtiahnutie bočného mulčovača. Ťažné pružiny potom vrátia mulčovač späť do pôvodnej pozície.

 

ÚČELOVÉ PROTIOSTRIE

Pre maximálnu efektivitu a dokonalý drobiaci účinok pri mulčovaní sú lesné mulčovače vybavené špeciálne tvarovaným účelovým protiostrím. Sú priskrutkované v dvoch radoch a v prípade potreby ich možno veľmi rýchlo a jednoducho vymeniť.

 

VYSOKÁ ODOLNOSŤ

Veľkou výhodou a prednosťou stranových mulčovačov je robustný paralelogram. Ten umožňuje mulčovať povrchy s veľkým sklonom od -60° až do 90°. Vďaka svojej manvrovateľnosti prinášajú nebývalé možnosti do oblasti mulčovania.

Technické parametre

model MBPL 150 LW 170 LW 200 LW
pracovný záber (cm) 150 170 200
posun stroja (cm) 45 45 45
počet remeňov 4 4 4
počet kladív 14 16 18
výkon traktora (kW) 33-48 37-55 44-59

 

Kontaktujte nás