Mulčovače MBP Profi

pracovný záber: 200 - 280 cm
počet kladív: 18 - 26
Mám záujem o tento stroj

Popis

Robustná konštrukcia ho predurčuje na profesionálne použitie pre komunálne účely so sklonom +90° / -60° k čisteniu okrajov ciest, brehov, priekop aj zarastených plôch, rovnako ako v poľnohospodárstve na mulčovanie plôch, kde je potrebná väčšia pracovná šírka. Mulčovač disponuje flexibilnou pružnou spojkou umiestnenou medzi rotorom a pohonom, ktorá chráni prevodovku pred nárazmi. Robustný paralelogram bočného posuvu u tohto modelu je o niečo kratší a vďaka bližšie umiestnenému ťažisku umožňuje prácu s ľahšími traktormi. Zdvíhaním či spúšťaním rámu o 55 cm, ktorý je pripevnený na paralelograme, je možná bezpečnejšia práca pri okrajoch hlbších priekop a brehov.

 

MASÍVNE KLADIVÁ

Mulčovače majú namontované špeciálne tvarované masívne kladivá,ktoré sú vyrobené z kvalitnej kovanej ocele pre dlhú životnosť a odolnosť. Kladivá počas práce spôsobujú zdvíhanie pôdnej masy vplyvom turbulencií vzduchu a vákua.

 

EFEKTÍVNEJŠIE MULČOVANIE

Patent Low Vib garantuje rýchlejšie otáčanie rotora s vyššou obvodovou rýchlosťou kladív, čo má vplyv na lepší efekt mulčovania. Patentovaným rozložením kladív sa znižujú vibrácie, čím sa predlžuje životnosť samotného mulčovača.

 

ÚČELOVÉ PROTIOSTRIE

Pre maximálnu efektivitu a dokonalý drobiaci účinok pri mulčovaní sú lesné mulčovače vybavené špeciálne tvarovaným účelovým protiostrím. Sú priskrutkované v dvoch radoch a v prípade potreby ich možno veľmi rýchlo a jednoducho vymeniť.

 

VYSOKÁ ODOLNOSŤ

Veľkou výhodou a prednosťou stranových mulčovačov je robustný paralelogram. Ten umožňuje mulčovať povrchy s veľkým sklonom od -60° až do 90°. Vďaka svojej manvrovateľnosti prinášajú nebývalé možnosti do oblasti mulčovania.

Technické parametre

model MBP 200 R LW 220 R LW 250 R LW 280 R LW
pracovný záber (cm) 200 220 250 280
posun stroja (cm) 60 60 60 60
počet remeňov 5 5 5 5
počet kladív 18 20 22 26
výkon traktora (kW) 51-81 59-88 70-99 77-107

 

Kontaktujte nás