Nesený postrekovač Master

objem nádrže: 1 000 - 1 800 litrov
ramená: 12 - 28 metrov
Mám záujem o tento stroj

Popis

MASTER plus - JEDNODUCHÝ, ROBUSTNÝ A ĽAHKO OBSLUHOVATEĽNÝ

Všetky kľúčové funkcie postrekovača MASTER sú bezkonkurenčné. Integrované zavesenie Quick Hitch, prehľadný kvapalinový systém MANIFOLD a široký záber ramien sú jedny z kľúčových vlastností, ktoré zaručujú ľahkú manipuláciu a efektívny postrek. Vďaka celému radu vysokokvalitných funkcií je MASTER plus perfektným riešením požiadaviek moderných farmárov.

 

KONCEPT

Zákazníci po celom svete žiadajú jednoduchý a spoľahlivý stroj s jednoduchou údržbou a univerzálnym použitím. Master plus bol vyvinutý tak, aby hmotnosť stroja bola čo najbližšie k traktoru s nízkym ťažiskom stroja. Čerpadlo je osadené v zadnej časti rámu tak, aby bolo ľahko prístupné a aby súčasne nedochádzalo k nadmernému namáhaniu kĺbového hriadeľa medzi traktorom a strojom pri zdvihnutí postrekovača.

 

RAMENÁ PRO

Ramená PRO sa vyvinuli a vyrobili za použitia našich znalostí a skúseností ako vedúceho celosvetového špecialistu v postrekovacej technike. Ramená poskytujú vlastnosti na splnenie rôznych požiadaviek pre postrek. Ramená PRO VPZ so zábermi 20-28 m sú vybavené tlmiacim systémom AntiYaw na každom ramene. Mriežková konštrukcia ramien zaisťuje vysokú pevnosť ramien, základný predpoklad pre presnú a rovnomernú distribúciu postrekovej kvapaliny. Trysky a rozvody ramien sú veľmi dobre chránené v konštrukcii ramien.

 

SYSTÉM TWIN STREAM

HARDI TWIN - Najpreverenejší systém postrekov na svete a už ukázal svoju spoľahlivosť. Unikátny spôsob vzduchovej asistencie poskytuje jedinečnú kontrolu úletu postreku a najvyššiu možnú kvalitu postrekovej práce s výhodou značnej úspory chémie.

 

ELEKTROHYDRAULICKÉ OVLÁDANIE

Všetky funkcie ramien so zábermi 20-28 m sa dajú ovládať elektrohydraulicky z ovládacieho boxu umiestneného v kabíne traktora. Základné a najviac využívané ovládacie prvky funkcií, ako je výška ramien, individuálne naklápanie ramien a celkové naklápanie ramien, sa z dôvodu jednoduchého ovládania nachádzajú vedľa seba. Spolu s ďalšími ovládacími prvkami, ktoré sa nachádzajú v dosahu, je MASTER plus veľmi jednoduchý na obsluhu.

 

SYSTÉM TLMENIA AntiYaw

Všetky rady ramien PRO sú vybavené jednotkou tlmenia pohybov ramien AntiYaw. Tá je začlenená do konštrukcie ramien VP a do strednej sekcie na ramenách VH.Zabránenie vychýleniu zabezpečuje optimálnuaplikáciu postreku a minimalizuje namáhanie postrekovača.

Kontaktujte nás