Kompakt

výkon: 75 - 115 k
počet valcov: 4
objem motora: 3400
Mám záujem o tento stroj

Popis

Modelový rad Steyr Kompakt predstavuje revolúciu v kompaktnosti a univerzálnosti. Steyr Kompakt vás nikdy nenechá v úzkych. Môžete sa plne na tieto ľahké a veľmi obratné traktory spoľahnúť. Vynikajú silnými štvorvalcovmými motormi, nízkymi prevádzkovými nákladmi a predným trojbodovým závesom so spodnými ramenami, ktoré sú efektívne uchytené na prednej náprave a ktoré umožňujú dokonalé kopírovanie terénu. Nebojte sa náročnej práce, luxusná kabína a integrované ovládacie prvky zaistia optimálnu pracovnú klímu.

 

PREMYSLENÁ KONŠTRUKCIA

Celá koncepcia modelu Steyr Kompakt je premyslená do najmenšieho detailu tak, aby maximálne uľahčila prácu s traktorom. Dôkazom je predný trojbodový záves, ktorý je uchytený na náprave a disponuje elektrohydraulickým ovládaním umožňujúcim nastavenie konštantnej výšky a prítlaku pracovného náradia. Traktory sú vysoko stabilné, vynikajú nízkou tranzitnou výškou, s čím je spojené aj dobré ťažisko. Manipuláciu s ťažkými nákladmi uľahčuje lamelová brzda pre dostatočný brzdný účinok. Nechýba ani elektrohydraulické ovládanie pohonu všetkých kolies a uzávierka diferenciálu.

 

NERUŠENÝ VÝHĽAD

Veľkorysé dimenzovanie kabíny, ako je veľké strešné okno so slnečnou clonou pre prácu s čelným nakladačom, poskytujú výborný rozhľad a úžasný pocit veľkého priestoru, ktorý by ste si inak užili iba u veľkých traktorov. Vysoký komfort a príjemné pracovné prostredie zabezpečuje klimatizácia s 10 výduchmi umiestnenými v prednej časti kabíny, odpružené sedadlo s natáčaním o 15° v oboch smeroch, výkonná audio sústava, pohodlný Multicontroller a pre traktory Steyr typické čelné dvojstupňovo otvárateľné okno.

 

OBRATNOSŤ NA PRVOM MIESTE

Ako už napovedá názov modelového radu, traktory vynikajú vďaka svojim kompaktným rozmerom a nízkou tranzitnou výškou, vysokou obratnosťou a manévrovateľnosťou. Poskytujú maximálnu produktivitu a efektivitu pri práci v zúžených priestoroch ako sú napríklad stajne. Nenechajte sa však zmiasť ich veľkosťou, silné štvorvalcové motory s objemom 3387 cm3 a vysokotlakovým systémom CommonRail so vstrekovacím tlakom 160 MPa si hravo poradia aj s prácou na poli, v lese alebo s čelným nakladačom.

 

BOHATÁ VÝBAVA

Traktory Steyr Kompakt možno vybaviť a upraviť presne podľa vašich prianí. Príkladom je široká škála ponúkaných pneumatík až do rozmerov 540 mm, čo sa len tak na traktoroch do 100 koní nevidí. Zastanú prácu na poli, v stajniach, lúkach, ale aj vďaka ponuke originálnej úpravy, výbav a prístlušenstva Forest a Kommunal sa perfektne hodia na použitie v lesníctve a komunálnej sfére. Obľúbené sú tiež v chmelárstve, v kompostárňach, pri zimnej údržbe a údržbe trávnatých plôch golfových ihrísk alebo pri tvorbe futbalových trávnikov. Nechýba ani riešenie pre výcvik vodičov v autoškolách.

 

Viac informácií

Technické parametre

  4075 Kompakt 4085 Kompakt 4095 Kompakt 4105 Kompakt 4115 Kompakt
menovitý výkon (kW/k) 57/77 63/86 73/99 79/107 57/77
počet valcov 4 4 4 4 4
objem (cm3) 3400 3400 3400 3400 3400
max. točivý moment (Nm) 309 351 407 444 457
objem palivovej nádrže (l) 115 115 115 115 115

 

Kontaktujte nás