Kompakt S

výkon: 56 - 65 k
počet valcov: 4
objem motora: 3400
Mám záujem o tento stroj

Popis

Traktor si vás získa svojimi naozaj kompaktnými rozmermi, ktoré sa skvele hodia aj na najmenšie farmy, kde sú nutné malé rádiusy otáčania a celková výška traktora neprekoná 2,6 m. Aj tieto najmenšie modely možno vybaviť prevodovým ústrojenstvom s reverzáciou pod zaťažením alebo až 6 vonkajšími hydraulickými okruhmi.

 

JEDNODUCHÉ MOTORY STAGE V

Modelový rad Steyr Kompakt S využíva štvorvalcový motor s objemom 3387 cm3, ktorý spĺňa najprísnejšiu emisnú normu Stage V riešenú veľmi jednoducho bez použitia systému SCR a reakčného činidla AdBlue. Využíva iba DOC a DPF katalyzátor, ktorý je plne integrovaný pod kaporou motora. Motory sa vyznačujú rýchlym nástupom krútiaceho momentu a konštantným výkonom od 1800 do 2200 min-1.

 

KOMPAKTNÉ ROZMERY

Modelový rad Kompakt S ponúka široké možnosti výberu pneumatík od priemeru zadných diskov 28 palcov pre najmenšie priestory, cez klasické poľnohospodárske rozmery vrátane kultivačných rozmerov do medziriadkových plodín. Ďalšou možnosťou sú komunálne pneumatiky pre použitie pri údržbe krajiny alebo pri výcviku vodičov v autoškole. Minimálny polomer otáčania traktora je 3,82 m.

 

POHODLIE A VIDITEĽNOSŤ

Každý užívateľ ocení výhľad vo všetkých smeroch pri práci v stiesnených priestoroch alebo pri práci s čelným nakladačom. Kabína je vždy vybavená dvoma homologovanými sedadlami, klimatizáciou a rádiou s Bluetooth. Sedadlo vodiča môže byť na želanie vybavené vzduchovým odpružením s možnosťou natočenia o 15°. Výduchy klimatizácie sú umiestnené v priestore nôh a čelného okna, to znamená že chladný vzduch neprúdi na hlavy posádky. Aj najmenšie traktory je možné vybaviť automatickými systémami riadenia pre prácu v precíznom poľnohospodárstve.

 

PREVODOVÉ ÚSTROJENSTVO

Dobre fungujúce prevodové ústrojenstvo pre každú aplikáciu je základ spechu. Pre traktory Kompakt S sa ponúka jednoduchá reverzačná prevodovka 12x12 s možnosťou plazivých prevodov pre použitie od rýchlosti 123 m/h. Ďalšou možnosťou je vybavenie reverzáciou pod zaťažením PowerShuttle pre rýchlejšiu prácu s čelným nakladačom.

 

Viac informácií

Technické parametre

model 4055 Kompakt S 4065 Kompakt S
menovitý výkon motora (kW/k) 41/56 48/65
počet valcov 4 4
objem (cm3) 3400 3400
max. točivý moment (Nm) 244 275
objem palivovej nádrže (l) 90 90

Kontaktujte nás