Kompakt S Kommunal

výkon: 41 - 48 kW
max. točivý moment: 244 - 275 Nm
Mám záujem o tento stroj

Popis

Steyr Kompakt S predstavuje univerzálneho pomocníka pre komunálnu sféru. Vysoko úsprný a spoľahlivý traktor vás dostane svojim vynikajúcim výhľadom, pôsobivou manévrovateľnosťou a rozsiahlou komunálnou výbavou.  K traktorom STEYR neodmysliteľne patrí aj špeciálne pomarančovo-biele sfarbenie typické pre komunálne traktory. Modely STEYR Kompakt S možno už z výroby vybaviť špeciálnou komunálnou úpravou ako sú komunálne pneumatiky alebo krížová páka pre stredové okruhy na ovládanie, priekopové alebo snehové frézy.

 

NADŠTANDARDNÁ VÝBAVA

Všetky modely možno vybaviť špeciálnymi komunálnymi pneumatikami vrátane odolných diskov pre použitie pri údržbe cestných komunikácií akov lete, tak v zime. Čo sa týka bezpečnsti, ak pracujete s priekopovým mulčovacím ramenom, ponúkame aj blokáciu prednej nápravy. Ďalej je možné traktor vybaviť komunálnym LED majákom.

 

KOMPAKTNÉ ROZMERY

Modelový rad Kompakt S ponúka široké možnosti. Vďaka svojim kompaktným rozmerom, nízkej pojazdovej výške alebo polomeru otáčania 55° je ideálnym riešením pre mestá a obce. Aj napriek tomu si však zachováva svoju stabilitu a ovládateľnosť.

 

KOMUNÁLNE PRÍSLUŠENSTVO

Traktory možno priamo z výroby vybaviť prednou rýchloupínacou doskou EURO III s pomocným modulárnym rámom pre pohodlnú a bezpečnú prácu. Všetko navyše vrátane 7 hydraulických vonkajších okruhov a elektrického pripojenia a pripojenie PowerBeyond. Všetky pripojené náradie možno  bez problémov ovládať a vďaka jednotnému rozhraniu jednoducho nastaviť niekoľko komunálnych príslušenstiev.

 

PREVODOVÉ ÚSTROJENSTVO

Prevodové ústrojenstvo možno konfigurovať podľa individuálnych požiadaviek zákazníka - od jednoduchého mechanického prevodového ústrojenstva 12 x 12 s reverzáciou pod zaťažením až po verziu 20 x 20 Powershuttle vrátane plazivých prevodov.

Technické parametre

model 4055 Kompakt S 4065 Kompakt S
menovitý výkon (kW/k) 41/56 48/65
počet valcov 4 4
objem (cm3) 3400 3400
max.točivý moment (Nm) 244 275
objem palivovej nádrže (l) 90 90

 

Kontaktujte nás