Kompakt Forst

výkon: 59 - 86 kW
počet valcov: 4
max. točivý moment: 330 - 506 Nm
Mám záujem o tento stroj

Popis

Modelový rad STEYR Kompakt predstavuje revolúciu v kompaktnosti a univerzálnosti. Vďaka svojim rozmerom a excelentnej viditeľnosti z kabíny sa tieto kompaktné traktory perfektne hodia pre prácu  v lese.  Môžete sa plne na tieto ľahké a veľmi obratné traktory spoľahnúť. Vynikajú silnými štvorvalcovými motormi, nízkymi prevádzkovými nákladmi a predným trojbodovým závesom, čím sa stávajú nepostrádateľným pomocníkom pre ľahké a stredne ťažké práce. Keďže si plne uvedomujeme náročnosť a nebezpečnosť práce v lese, ponúkame špeciálny program STEYR FORST v červeno bielej alebo pomarančovo bielej farbe, ktorý obsahuje úplnú ochranu do lesa vrátane prídavného vybavenia spĺňajúceho bezpečnostnú homologizáciu FOPS a OPS. Hodí sa najmä pre lesnú prebierku, ťažbu dreva a perfektne pre práce v podraste. Traktor je možné kombinovať aj pre prácu s čelným rampovačom a zadným navijakom. Nebojte sa náročnej práce, luxusná kabína a integrované ovládacie prvky zaistia optimálnu a bezpečnú pracovnú klímu.

 

OCHRANA OBSLUHY

Bezpečnosť obsluhy pri práci v lese patrí k najdôležitejším. Ponúkame špeciálnu lesnú úpravu STEYR FORST priamo z výrobného závodu, ktorý spĺňa najprísnejšiu bezpečnostnú homologáciu FOPS a OPS. Súčasťou úpravy je masívna ochrana Steyr proti vetvám v 4 alebo v 6 stĺpikovom prevedení, ochranná sieť zadných a bočných okien, ochranná mriežka na streche a pred zadným oknom, ktoré možno navyše vyrobiť z makrolonu odolného voči rozbitiu.

 

KOMPAKTNÉ ROZMERY

Ako už napovedá názov modelového radu, traktory vynikajú vďaka svojim kompaktným rozmerom a nízkej tranzitnej výške, vysokou obratnosťou a menévrovateľnosťou. Poskytujú maximálnu produktivitu a efektivitu pri práci v ťažšie dostupných miestach ako sú lesy. Nenechajte sa však zmiasť ich veľkosťou, silné štvorvalcové motory s objemom 3387 cm3 a vysokotlakovým systémom Commom Rail so vstrekovacím tlakom 160 MPa si hravo poradia aj s prácou v lese.

 

LESNÉ PNEUMATIKY

Aby nedošlo k nežiaducemu prepichnutiu pneumatík alebo zničeniu ráfikov, vybavujeme traktory Steyr vysoko odolnými lesnými pneumatikami NOKIAN, ktoré navyše disponujú zosilnenými lesnými ráfikmi a vysoko kvalitnými diskami. Na výber sú diagonálne alebo radiálne typy pneumatík Nokian s rôznymi rozmermi radu TR Forst a TR Multiplus. Pre maximálnu ochranu ponúkame aj lesnú ochranu ventilov.

 

LESNÍCKE PRÍSLUŠENSTVO

K špeciálnej lesnej úprave traktorov Steyr bezpochyby patrí aj široká škála lesného príslušenstva. Z ponuky si môžete vybrať napríklad rýchlobežné lesné frézy, profesionálne navijaky, kvalitné rampovače a vyvážačky.

 

KOMFORTNÁ KABÍNA

Veľkorysé dimenzovanie kabíny, ako je veľké strešné okno so slnečnou clonou pre prácu s čelným rampovačom alebo nakladačom, poskytuje výborný rozhľad a úžasný pocit veľkého priestoru, ktorý by ste si inak užili iba u veľkých traktorov. Vysoký komfort a príjemné pracovné prostredie zabezpečuje klimatizácia s 10 výduchmi umiestnenými v prednej časti kabíny, odpružené sedadlo s natáčaním o 15° v oboch smeroch, výkonná audio sústava a pohodlný Multicontroller.

Technické parametre

model KOMPAKT 4075 4085 4095 4105 4115
menovitý výkon (kW/k) 59/80 66/90 74/100 81/110 86/117
počet valcov 4 4 4 4 4
objem (cm3) 3600 3600 3600 3600 3600
max.točivý moment (Nm) 330 380 450 490 506
objem palivovej nádrže (l) 160 115 115 115 115

 

Kontaktujte nás