Impuls CVT

výkon: 150 - 175
počet valcov: 6
objem motora: 6728
Mám záujem o tento stroj

Popis

Nový modelový rad dodá ten správny Impuls vašej práci. STEYR Impuls CVT je nezastupiteľným pomocníkom pri všetkých operáciách, na ktoré si len spomeniete, a to predovšetkým vďaka svojej všestrannosti a vysokej miere komfortu. Hlavnou prednosťou sú silné, ale zároveň úsporné a ekologické 6 valcové motory s menovitým výkonom od 150 do 175 koní s maximálnym výkonom až 225 koní, ktoré vďaka patentovanej technológii spĺňajú emisné normy EU Stupňa V.

 

INOVOVANÉ OVLÁDACIE PRVKY

K pohodlnej práci pomáhajú aj najmodernejšie inovované ovládacie prvky a systémy precízneho poľnohospodárstva Steyr S-Tech. Cieľom je uľahčiť obsluhe prácu, a to vďaka presnej jazde, nízkym nákladom a úspore času. Steyr Impuls CVT ponúka automatické navádzacie systémy, automatické otáčanie na úvrati S-Turn a úvraťový manažment Easytronic II pre opakovateľnú automatizáciu pracovných procesov alebo vlastné siete referenčných Agri CA RTK staníc s korekčným signálom s presnosťou na 1,5 cm. Vďaka tomuto systému tak odpadá celý rad rutinných úloh a stlačenia tlačidiel. Nechýba ani multifunkčné a intuitívne ovládanie Multicontroller, ktoré na jednom mieste združuje všetky dôležité ovládacie prvky.

 

MOŽNOSŤ ISOBUS III

Impuls CVT je šikovný traktor a o tom svedčí aj množstvo inteligentných systémov ako je technológia kompatibility so závesným strojom ISOBUS. V rámci štandardnej výbavy traktor disponuje technológiou ISOBUS II, na želanie ho možno vybaviť aj najmodernejším systémom triedy III, ktorý umožňuje ovládanie traktora závesným strojom.

 

BEZPEČNOSŤ

Pre bezpečnosť obsluhy a stabilitu prívesov je nový Impuls CVT vybavený patentovaným brzdovým systémom Steyr S-Brake. Úlohou brzdového systému je sledovať a riadiť aktuálne podmienky. V prípade, že je aktívny a obsluha umožní samovoľné spomaľovanie, automaticky systém stabilizuje traktor pomocou bŕzd agregovaného prostriedku. S-brake zaručuje bezpečnosť na podmáčaných pôdach a lúkach alebo v iných ťažkých podmienkach.

 

VZDUCHOVÉ ODPRUŽENIE KABÍNY

Hladká jazda bez obáv so Steyr Impuls CVT. Nový modelovoý rad je sysnonymom pre maximálny komfort zásluhou odpruženia prednej nápravy a kabíny. Citlivosť odpruženia si môžete v závislosti na podmienkach alebo jazdných vlastnostiach sami nastaviť, a to hneď v niekoľkých režimoch. Okrem štandardného je k dispozícii aj možnosť vzduchového odpruženia kabíny pre ešte väčší komfort.

Viac informácií

Technické parametre

  6150 Impuls CVT 6165 Impuls CVT 6175 Impuls CVT
menovitý výkon motora (kW/k) 110/150 121/165 132/180
počet valcov 6 6 6
objem (cm3) 6728 6728 6728
max.točivý moment (Nm) 805 875 940
objem palivovej nádrže (l) 330 330 330

 

Kontaktujte nás