Impuls CVT Kommunal

výkon: 110 - 132 kW
max. točivý moment: 805 - 940 Nm
Mám záujem o tento stroj

Popis

Nový modelový rad dodá ten správny Impuls vašej práci. STEYR Impuls CVT je nezastupiteľným pomocníkom v komunálnej sfére a ponúka hneď tri modely s menovitým výkonom od 150 do 175 koní s maximálnym výkonom až 225 koní. Vďaka svojej všestrannosti a vysokej miere komfortu sa nemusíte obávať náročnej práce pri zimnej údržbe, čistení a údržbe komunikácií a ciest, alebo napríklad kosení veľkých trávnatých plôch.

 

NADŠTANDARDNÁ VÝBAVA

 

Všetky modely možno vybaviť špeciálnymi komunálnymi pneumatikami vrátane odolných diskov pre použitie pri údržbe cestných komunikácií akov lete, tak v zime. Čo sa týka bezpečnsti, ak pracujete s priekopovým mulčovacím ramenom, ponúkame aj blokáciu prednej nápravy. Ďalej je možné traktor vybaviť komunálnym LED majákom.

 

MOŽNOSŤ ISOBUS III

Impuls CVT je šikovný traktor a o tom svedčí aj množstvo inteligentných systémov ako je technológia kompatibility so závesným strojom ISO BUS. V rámci štandardnej výbavy traktor disponuje technológiou ISO BUS II, na želanie ho možno vybaviť aj najmodernejším systémom triedy III, ktorý umožňuje ovládanie traktora závesným strojom.

 

KOMUNÁLNE PRÍSLUŠENSTVO

Traktory možno priamo z výroby vybaviť prednou rýchloupínacou doskou EURO III s pomocným modulárnym rámom pre pohodlnú a bezpečnú prácu. Všetko navyše vrátane 7 hydraulických vonkajších okruhov a elektrického pripojenia a pripojenie PowerBeyond. Všetky pripojené náradie možno  bez problémov ovládať a vďaka jednotnému rozhraniu jednoducho nastaviť niekoľko komunálnych príslušenstiev.

 

PROFESIONALITA

Samozrejmosťou je aj možnosť vybavenia traktora otočným riadením, ktoré je vhodné napríklad pre prácu so snehovou frézou alebo aj pri údržbe krajiny pre  prácu s priekopovou kosačkou alebo mulčovacím ramenom. Otočné riadenie vám uľahčí prácu a hlavne budete mať všetko pod neustálym dohľadom.

Technické parametre

model  IMPULS CVT 6150 6165 6175
menovitý výkon (kW/k) 110/150 121/165 132/180
počet valcov 6 6 6
objem (cm3) 6728 6728 6728
max.točivý moment (Nm) 805 875 940
objem palivovej nádrže (l) 330 330 330

 

Kontaktujte nás