Expert CVT

výkon: 100 - 130 k
počet valcov: 4
objem motora: 4485
Mám záujem o tento stroj

Popis

Hľadáte skutočného Experta pre vašu farmu, ktorý bude poskytovať maximálnu úroveň komfortu, bude disponovať vysokým výkonom pre všetky požadované operácie, ale bude zároveň úsporný a kompaktný? Tak ste ho práve našli. Nový STEYR Expert CVT totiž ponúka to najlepšie z traktorov STEYR ako je plynulé prevodové ústrojenstvo pre perfektnú ovládateľnosť, vysoko komfortnú kabínu pre vodiča, v ktorej nechýba ani revolučná lakťová opierka s Multicontrollerom druhej generácie alebo výkonný motor plniaci najprísnejšie emisné normy . Čerešničkou je motorová brzda zvyšujúce efektivitu vašej práce.

 

VÝKONNE ALE EKOLOGICKY

Pod kapotou sa nachádza výkonný štvorvalcový motor s objemom 4,5 litra. K dostaniu sú celkom 4 modelové rady o výkone od 100 do 130 koní. Vďaka unikátnej patentovanej technológii Hi-eSCR2 využívajúcej selektívnu katalytickú redukciu spĺňa nový Steyr Expert CVT najprísnejšie emisné limity EÚ Stage V. Celé riešenie sa nachádza priamopod kapotou. Najsilnejší model dosahuje maximálny krútiaci moment 630 Nm pri 1300 min-1.

 

KOMFORT PODĽA VAŠICH ŽELANÍ

Prácu vám okrem iného spríjemní priestranná kabína, vysoko komfortné ergonomické sedadlá, automatická klimatizácia, nízka hladina hluku, odpružená kabína a predná náprava alebo až 18 pracovných led svetlometov. Podľa vašich prianí si môžete vybrať medzi tromi variantmi strechy - nízka, štandardná a panoramatická, alebo tromi komfortnými sedadlami - Standard, Deluxe Comfort s DualMotion alebo kožené sedadlo Maximo Evolution.

 

MAXIMÁLNY POTENCIÁL

Traktory modelového radu Steyr Expert CVT sa neboja žiadnej práce a splnia všetko, na čo si len spomeniete. Práca na lúkach, poliach, v stajniach, údržba krajiny či náročná práca v lese mu nie sú cudzie. Veľmi efektívne využíva svoje prednosti ako je multifunkčnosť a vysoký výkon a prenáša ich do svojej práce. Za zmienku určite stojí výkonný hydraulický systém a robustný zadný trojbodový záves so zdvíhacou kapacitou až 5600 kg. Hydraulické čerpadlo CCLS s výkonom 110 l/min umožňuje využitie ťažkej techniky na spracovanie pôdy.

 

MOTOROVÁ BRZDA

Za zmienku určite stojí možnosť doplnenia motorovej brzdy s brzdným výkonom až 15 kW, ktorá garantuje lepšiu účinnosť brzdovej sústavy a tiež vedie k úsporám prevádzkových nákladov. Prináša 40% nárast brzdného účinku tým, že zastaví prívod paliva, zavrie spalinovú klapku.

 

PERFEKTNÁ OVLÁDATEĽNOSŤ

Nový modelový rad Steyr Expert CVT je prvým radom, ktorý ponúka výhradne plynulé prevodové ústrojenstvo S-ControlTM CVT v traktoroch už od 100 koní. Obľúbenosť prevodového ústrojenstva CVT významne rastie, pretože prináša perfektnú ovládateľnosť a ideálnu pracovnú rýchlosť za každých podmienok. Vďaka systému automatického riadenia produktivity a spotreby paliva S-Tronic ponúka dokonalú spoluprácu motora a prevodového ústrojenstva. V režime ECO podáva výkon z 0 na 40 km/h s maximálnym krútiacim momentom a automaticky s minimálnou spotrebou nafty.

 

Viac informácií

 

Technické parametre

 

  4100 Expert CVT 4110 Expert CVT 4120 Expert CVT 4130 Expert CVT
menovitý výkon motora (kW/k) 74/100 81/110 88/120 96/130
počet valcov 4 4 4 4
objem (cm3) 4485 4485 4485 4485
max.točivý moment (Nm) 520 551 610 630
objem palivovej nádrže (l) 180 180 180 180

 

Kontaktujte nás