Expert CVT Forst

výkon: 74 - 96 kW
počet valcov: 4
max. točivý moment: 520 - 630 Nm
Mám záujem o tento stroj

Popis

Novinkou roku 2019 je kompaktný hrdina rakúskej stajne STEYR Expert CVT, ktorý je výkonným,obratným a všestranným pomocníkom. Kúpte si ozajstného Experta do lesa a sadnite do luxusu už od 100 koní. Hľadáte skutočného Experta do vášho lesa, ktorý bude poskytovať maximálnu úroveň komfortu, bude disponovať vysokým výkonom pre ťažkú ​​prácu s rampovačom, ale bude zároveň úsporný a kompaktný? Tak ste ho práve našli. Nový STEYR Expert CVT totiž ponúka to najlepšie z traktorov STEYR ako je plynulé prevodové ústrojenstvo pre perfektnú ovládateľnosť, vysoko komfortnú kabínu pre vodiča, v ktorej nechýba ani revolučná lakťová opierka s Multicontrollerom druhej generácie alebo výkonný motor plniaci najprísnejšie emisné normy EÚ. Expert je ideálnym strojom pre prácu s čelným nakladačom.

 

OCHRANA OBSLUHY

Bezpečnosť obsluhy pri práci v lese patrí k najdôležitejším. Ponúkame špeciálnu lesnú úpravu STEYR FORST priamo z výrobného závodu, ktorý spĺňa najprísnejšiu bezpečnostnú homologáciu FOPS a OPS. Súčasťou úpravy je masívna ochrana Steyr proti vetvám v 4 alebo v 6 stĺpikovom prevedení, ochranná sieť zadných a bočných okien, ochranná mriežka na streche a pred zadným oknom, ktoré možno navyše vyrobiť z makrolonu odolného voči rozbitiu.

 

MAXIMÁLNY POTENCIÁL

Traktory modelového radu Steyr Expert CVT sa neboja žiadnej práce a splnia všetko,na čo si len spomeniete. Práca s rampovačom, čelným nakladačom, vyvážačkami a ďalším lesníckym príslušenstvom. Veľmi efektívne využíva svoje prednosti ako je multifunkčnosť a vysoký výkon a prenáša ich do svojej práce. Za zmienku určite stoji výkonný hydraulický systém a robustný zadný trojbodový záves so zdvíhacou kapacitou až 5600 kg.

 

LESNÉ PNEUMATIKY

Aby nedošlo k nežiaducemu prepichnutiu pneumatík alebo zničeniu ráfikov, vybavujeme traktory Steyr vysoko odolnými lesnými pneumatikami NOKIAN, ktoré navyše disponujú zosilnenými lesnými ráfikmi a vysoko kvalitnými diskami. Na výber sú diagonálne alebo radiálne typy pneumatík Nokian s rôznymi rozmermi radu TR Forst a TR Multiplus. Pre maximálnu ochranu ponúkame aj lesnú ochranu ventilov.

 

LESNÍCKE PRÍSLUŠENSTVO

K špeciálnej lesnej úprave traktorov Steyr bezpochyby patrí aj široká škála lesného príslušenstva. Z ponuky si môžete vybrať napríklad rýchlobežné lesné frézy, profesionálne navijaky, kvalitné rampovače a vyvážačky.

 

 

PREMYSLENÉ DO NAJMENŠIEHO DETAILU

 

Aby sme vám čo najviac uľahčili náročnú prácu v lese, mysleli sme aj na tie najmenšie detaily. Príkladom sú rýchlo odnímateľné spätné zrkadlá pre prácu v horšie prístupných lesoch a skrátené nástupné schodíky, ktoré by mohli vadiť pri prejazde pňov a iných prekážok. Na želanie je možné dodať aj zúžené zadné blatníky a paket LED svetiel pre pohodlnú a bezpečnú prácu aj pri stmievaní.

Technické parametre

model EXPERT CVT 4100 4110 4120 4130
menovitý výkon (kW/k) 74/100 81/110 88/120 96/130
počet valcov 4 4 4 4
objem (cm3) 4485 4485 4485 4485
max.točivý moment (Nm) 520 551 610 630
objem palivovej nádrže (l) 180 180 180 180

 

Kontaktujte nás