Diskové podmietače

Popis

Diskový podmietač ONTARIO

Krátky podmietač s dvoma radmi diskov s priemerom 510 mm, uloženými na bezúdržbových ložiskách na stĺpiciach z vysokopevnostnej ocele, ktoré sú istené proti preťaženiu pomocou gumových silentblokov. Pracovná hĺbka stroja je 12 cm a svoje uplatnenie teda nájde najmä pri prvej plytkej podmietke, pri predsejbovej príprave alebo prípadne pri údržbe trvalých trávnych porastov.
Vďaka širokej škále záberov, prevedenie a príslušenstvo možno stroj konfigurovať pre zákazníkov od menších farmárov po veľké podniky s potrebou vysokých denných výkonov. Vrcholné verzie "S" sú navyše vybavené pružnou šmykovou lištou umiestnenou za druhou diskovou sekciou, ktorá predovšetkým pri predsejbovej príprave zaisťuje perfektne urovnaný terén.

Viac informácií

 

 

Diskový podmietač SUPERIOR

Krátky podmietač s dvoma radmi diskov s priemerom 610 mm, uloženými na bezúdržbových ložiskách na kovaných stĺpiciach, ktoré sú istené proti preťaženiu pomocou gumových silentblokov. Pracovné hĺbka stroja je až 18 cm a svoje uplatnenie nájde ako v minimalizačných technológiách, ako aj v klasických orebných systémoch alebo pri údržbe trvalých trávnych porastov.
Vďaka širokej škále záberov, prevedenie a príslušenstvo možno stroj konfigurovať pre zákazníkov od menších farmárov po veľké podniky s potrebou vysokých denných výkonov. Všetky verzie je možné navyše vybaviť pružnou šmykovou lištou umiestnenou za druhou diskovou sekciou, ktorá predovšetkým pri predsejbovej príprave zaisťuje perfektne urovnaný terén.

Viac informácií

 

 

Diskový podmietač SUPERIOR G

Krátky podmietač s dvoma radmi diskov s priemerom 61 cm, uloženými bezúdržbových ložiskách na kovaných stĺpiciach, ktoré sú istené proti preťaženiu pomocou gumových silentblokov. Uloženie dvoch stĺpic na jednom dlhom silentbloku zabezpečuje dostatočnú tuhosť a stálej vedenie diskov aj v tvrdých podmienkach. Pracovné hĺbka stroja je až 18 cm a svoje uplatnenie nájde ako v minimalizačných technológiách, ako aj v klasických orných systémoch alebo pri údržbe trvalých trávnych porastov.
Stroj bol od začiatku konštruovaný s ohľadom nielen na maximálnu priechodnosť rastlinných zvyškov, ktorá je zaručená veľkým priestorom medzi jednotlivými pracovnými sekciami, ale aj na spoľahlivosť, čo je zrejmé z pohľadu na masívne dimenzované časti a použité komponenty od popredných svetových výrobcov. Proti konkurencii je stroj veľmi robustný, a je preto vhodný pre každý podnik s potrebou vysokých denných výkonov pri pracovných rýchlostiach až 15 km / h.

Viac informácií

Kontaktujte nás