Čelný žací stroj Silvercut disc F

pracovný záber: 2,9 - 3,32 m
počet diskov: 7 - 8
počet nožov na disku: 2
Mám záujem o tento stroj

Popis

Modelový rad Sip SILVERCUT DISC F vyniká perfektným kopírovaním terénu a rovnomerným a rýchlym kosením na veľkých plochách. Možnosť pripojovacej konzoly S-Flow pre ešte lepšie a precíznejšie kopírovanie terénu. Čelný žací stroj umožňuje skvelý výhľad a kontrolu nad kosením. Stroj je veľmi cistlivý a umožňuje obsekávanie blízko plota či iných prekážok.

 

HYDROPNEUMATICKÉ ODĽAHČENIE

Systém hydropneumatického odľahčenia garantuje presný rez, a predovšetkým zber čistých a kvalitných krmovín potrebných pre chov zvierat. Umožňuje jednoduché a rovnomerné kosenie aj v členitom teréne a v rôznych pracovných podmienkach. Stupeň odľahčenia a prítlak žacej lišty možno veľmi ľahko a rýchlo upraviť aj v priebehu kosenia.

 

KONZOLA S-FLOW

Pripojovacia konzola S-Flow predstavuje inovatívny systém umožňujúci perfektné kopírovanie terénu vďaka hydropneumatickému odľahčeniu, ktoré zaisťuje rovnomerný prítlak na kosenú plochu a čistý rez. Excelentná kinematika garantuje absolútne kopírovanie terénu a ponúka efektívne kosenie bez značisťovania krmovín.

 

ŠPECIÁLNETVAROVANÉ DISKY

Počas kosenia je najdôležitejšie, aby pokosená tráva nepôsobila za žacou lištou ako prekážka. Z tohto dôvodu sme vyvinuli žaciu lištu so špeciálne tvarovanými diskami s oteruodolnej ocele Hardox s hrúbkou 4 mm. Tie zároveň odvádzajú cudzie telesá a bránia znečisteniu krmovín.

Technické parametre

model 300 F FC 300 F RC 340 F FC 340 F RC
pracovný záber (m) 2,9 2,9 3,25 3,32
hmotnosť (kg) 810 930 912 1052
počet diskov 7 7 8 8
počet nožov na disku 2 2 2 2
požiadavka na traktor (kW/k) 60/80 60/80 68/91 68/91
kondicionér prstový

s gumovými

valcami

prstový

s gumovými

valcami

 

Kontaktujte nás