Cambridge valce

Popis

TERAN

Cambridge valce sú široko rozšíreným náradím, ktorého funkciu a prednosti oceňujú všetci poľnohospodári a nechýba preto v základnej výbave žiadneho farmára. Firma SMS ponúka výrobok, ktorý vyniká jednoduchosťou, prevádzkovou spoľahlivosťou a nenáročnosťou na obsluhu i údržbu. Solídne dielenské spracovanie celého výrobku s využitím najkvalitnejších materiálov na exponovaných miestach - najmä hriadeľoch, je garanciou vysokej životnosti tohto náradia.

Viac informácií

 

TERAN N

Nesená verzia valcov vynikajúca svojou univerzálnosťou, funkčnosťou a ľahkou manévrovateľnosťou. Stroj sa výborne hodí pre nasadenie pri rovnaní a údržbe TTP, rovnako tak pre poľné aplikácie či už predsejbovú prípravu pôdy, tak aj následné váľaní osiva po zasiatí. Vďaka krátkej konštrukcii je ťažisko stroja veľmi blízko závesu a je tak vhodný aj pre menej výkonné traktory či svahovité pozemky. Solídne dielenské spracovanie celého výrobku s využitím najkvalitnejších materiálov na exponovaných miestach – najmä hriadeľoch a závesoch, je garanciou vysokej životnosti tohto náradia. Stroj je k dispozícii v záberoch od 2,6-3,5m.

Viac informácií

 

TITAN

Valce Titan multifunkčným profesionálnym náradím nezastupiteľným v agrotechnike na ornej pôde aj údržbe trvalých trávnych porastov. Vynikajú predovšetkým robustnosťou a tuhosťou rámu, ktorý je zhotovený zo zosilnených oceľových profilov a výpalkov z vysokopevnostnej ocele, osobitnú pozornosť si zaslúži bohaté nadimenzovanie čapov krídel rámu. Ďalšou prednosťou je mimoriadne vysoká variabilita výbavy, ktorá umožňuje prispôsobiť stroj v maximálnej možnej miere agrotechnickým požiadavkám a pôdnym podmienkam. Práca so strojom je veľmi pohodlná, všetky funkcie možno ovládať z kabíny traktora od rozkladaní do pracovnej polohy, cez hydraulické vypínanie a zapínanie šmykovej lišty po monitoring a ovládanie práce sejacie nadstavby.

Viac informácií

 

TERAN F

Čelne nesená verzia valcov s ďalším voliteľným príslušenstvom. Tento stroj rozdeľuje pôdu pred traktorom a ďalšia príprava pôdy sa vďaka tomu môže vykonávať pri vyšších pracovných rýchlostiach a väčšom komforte v kabíne traktora. Stroj disponuje výkyvným uložením pracovného rámu pre prípad nerovností a kopírovanie miernej zákruty. Stroj je ďalej možné vybaviť ďalším príslušenstvom či už pružným smykom alebo dvojradovou sekciou pier. Najbežnejšie je tento stroj využívaný v agregácii s predsejbovými kompaktormi a sejacími strojmi.

Viac informácií

Technické parametre

 

 

 

 

 


 

 

;

Kontaktujte nás