Predsezónna ponuka kombajnov CASE IH (20. 10. 2022)

Zvoľte si jednotku v šetrnosti a získajte bonus pri včasnom objednaní kombajnu od CASE IH na sezónu 2023.

 

Čo prináša EARLY BIRD?

EARLY BIRD je každoročná predsezónna akcia určená pre všetkých, ktorí si objednajú svoj nový kombajn od CASE IH s dostatočným predstihom a ktorá prináša možnosť získať nový kombajn CASE IH s technológiou Axial-Flow® za zaujímavých podmienok.

 Zásadnou výhodou včasného objednania je garancia dodania na sezónu 2023.

Navyše každému, kto si kombajn objedná do 31. 1. 2023, ponúka AGRI CS jeden z troch výhodných bonusov.

 

4 ROKY BEZ STAROSTÍ

Štandardná záruka na nový kombajn Case IH je 1 rok. Teraz máte možnosť si v rámci akcie EARLY BIRD zvoliť ako svoj bonus predĺženú záruku o ďalšie 3 roky.

Čakajú Vás tak 4 roky zberu bez obáv z nákladov na opravy.

Záruka je platná kompletne na celý stoj s maximálnym nájazdom 1200 mth

PRECÍZNY ZBER

Každý kombajn CASE IH je už od výroby vybavený prípravou na navigáciu. Vy si v rámci akcie EARLY BIRD môžete ako svoj bonus vybrať AFS 392 a riadiacu jednotku NAV-III. Váš nový kombajn získa vďaka tomuto zariadeniu funkciu automatického riadenia, zároveň využijete záber žacieho adaptéra na maximum a zvýšite výkonnosť stroja.

Toto zariadenie vytvára aj výnosové mapy použiteľné pre následné variabilné hnojenie či siatie. Využívanie týchto vstupných dát Vám ušetrí veľké množstvo zdrojov a zaistí vyrovnané porasty.

Súčasťou tohto balíčka je aj zariadenie na presné meranie strát a poškodenie zrna.

PODPORA ÚROKU

Posledným bonusom, ktorý sme pre Vás v rámci akcie EARLY BIRD pripravili je zvýhodnené financovanie.

Na základe konkrétnych požiadaviek, zvolenom stroji a vybranej špecifikácii vám pomôžeme pripraviť financovanie na mieru. S týmto bonusom si môžete zaistiť výhodné financovanie s minimálnym preplatkom a znížiť úrokové zaťaženie až o 1,5% p.a.

 

 

 

Nadštandardné popredajné služby v štandarde

 

  1. Využívajte telematiku AFS CONNECT, ktorou je vybavený každý kombajn Axial-Flow® 250, naplno. Vďaka funkciám telematiky a prepojeniu s portálom MyCaseIH môžete zbierať a vyhodnocovať všetky agronomické dáta a sledovať správanie vášho stroja. Novinkou je služba SAFEGUARD CONNECT, súčasťou ktorej je pripojenie na naše dohľadové centrum. To má neustály prehľad o vašom stroji, môže odhaliť prípadnú závadu na stroji skôr, než sa prejaví a znížiť tak prestoje počas zberu.
  2. Rovnako ako u všetkých strojov aj u kombajnov CASE IH poskytuje AGRI CS zadarmo službu CUSTOMER CARE. Každý, kto si zaobstará nový kombajn, má nárok na profesionálne preškolenie a to nielen pri odovzdávaní stroja, ale pravidelne každý rok na začiatku sezóny.
  3. Po dobu 3 rokov výrobca Case IH prepláca predsezónne prehliadky vášho nového kombajnu. Prehliadka je úplne ZADARMO a prípadné opravy sa vykonávajú až po konzultácii s klientom.. 
  4. MAX SERVIS je služba, ktorá zaisťuje čo najrýchlejšie dodanie náhradného dielu do vášho stroja. Služba je podporovaná počas 3 rokov od nákupu stroja. Pokiaľ je váš stroj krytý službou MAX SERVIS a Vy potrebujete náhradný diel z výrobnej linky, bude uprednostnená oprava vášho stroja pred výrobou nového.