MAXXUM. Univerzálny ako švajčiarsky nožík (23. 11. 2023)

Modelový rad MAXXUM so svojimi 15 modelmi vo výkonovom rozmedzí 115-175 koní maximálneho výkonu pokrýva najžiadanejšie traktory na slovenskom trhu. Pre svoju farmu alebo podnik si môžete zvoliť modely so špičkovou plynulou prevodovkou CVXDrive, osemstupňovou prevodovkou ActiveDrive 8 s pokročilými prvkami prevodovky, plynulú alebo jednoduchú, prevádzkou overenú a spoľahlivú prevodovkou PowerDrive 17x16 ECO. Z rozsiahlej ponuky modelov a výbavy si určite vyberie každý.

 
Práve teraz ponúka značka CASE IH možnosť predvedenia traktora MAXXUM CASE IH ZADARMO. Traktor dovezieme až k vám, predvedieme ho a navyše Vám privezieme štýlový švajčiarsky nožík s logom CASE IH.*

 

Vyskúšajte teraz MAXXUM, ktorý si vďaka svojej univerzálnosti a spoľahlivosti vyslúžil prezývku "švajčiarsky nožík" medzi traktormi a ako darček získajte švajčiarsky nôž značky Victorinox. Okrem spoľahlivého stroja s výbavou podľa Vašich potrieb, predĺženej záruky a autorizovaného servisu vám môžeme ponúknuť aj výhodné financovanie a ďalšie rozsiahle služby.

*Detailné podmienky akcie Vám oznámi Vás predajca CASE IH.


Máte záujem o predvedenie traktora MAXXUM zdarma?

kontaktujte nášho obchodného manažéra na telefónom čísle: +421 903 602 315

 

 

Bližšie informácie o kampani nájdete na webe: https://www.agrics.sk/maxxum-univerzalny-ako-svajciarsky...