CASE IH predstavuje najsilnejšiu PUMU v histórii (13. 03. 2023)

V tomto roku uvádza CASE IH na trh novú Pumu 260 CVXDrive™. Najvýkonnejšia PUMA všetkých čias poskytuje prevratný komfort a konektivitu v kombinácii s vynikajúcou ovládateľnosťou, výkonom a spotrebou paliva. Súčasne využíva pokročilé technológie, ktoré pomáhajú poľnohospodárskym podnikom pracovať efektívnejšie, produktívnejšie a ziskovejšie.

 

 

 

 

11% výkonu naviac

Srdcom nového vlajkového modelu je systém Case IH AFS Connect, ktorý sa skladá z dotykového monitora AFS Pro 1200, operačného systému AFS Vision Pro a prijímača AFS Vector Pro. Tie umožňujú obsluhe nastaviť riadenie traktora a funkcie navádzacieho systému podľa svojich špecifických požiadaviek. Majitelia a manažéri fariem môžu kedykoľvek spravovať a optimalizovať údaje o farme a vozovom parku zo stolného počítača alebo mobilného zariadenia. Automatické navádzanie AFS AccuGuide a technológie AFS AccuTurn Pro ďalej zvyšujú pohodlie a produktivitu s presnosťou až 1,5 cm s RTK.

Traktor Case IH Puma 260 CVXDrive je osadený šesťvalcovým motorom FPT NEF s maximálnym výkonom 280 koní. So systémom Engine Power Management sa tento výkon vyšplhá až na 302 koní (pre vývodový hriadeľ, hydrauliku a jazdu po ceste).

 

Tichšia a účinnejšia plynulá prevodovka CVXDrive umožňuje dosiahnuť rýchlosť 50 km/h pri iba 1 550 otáčkach za minútu, čo zaisťuje optimálnu úsporu paliva. Produktivitu ďalej zvyšuje prispôsobiteľné nastavenie plynulej prevodovky CVXDrive, jej patentovaný systém Advanced Trailer Braking, ktorý stabilizuje traktor aj príves, a až 24 výkonných LED svetiel pre lepšiu viditeľnosť v noci.

Puma 260 CVXDrive je vybavená väčšou a silnejšou prednou a zadnou nápravou. Voliteľné zadné pneumatiky s priemerom 2,05 m a rozmerom 710/70 R42 zväčšujú stopu až o 18 %, čím maximalizujú trakciu a nosnosť traktora a zároveň minimalizujú utuženie pôdy. Je teda ideálny pre zákazníkov, ktorí vyžadujú výkonnejší ale nie väčší a ťažší traktor.

 

Najtichšia kabína PUMA v histórii