CASE IH Agriculture

    Stroje vyrábané pod touto svetovou značkou sa vyznačujú vynovenou technikou jazdy, vysokým komfortom obsluhy a neprekonateľnou mnohostrannosťou. Kompletne prepracovaný program ponúka rozšírené výkonové spektrum s ešte väčším počtom modelov traktorov, kombajnov, lisov.

 

   Bolo to v roku 1842, keď sme začali vyrábať prvé silné stroje do poľnohospodárskeho sektoru a pokračujeme v tom dodnes. Počas tejto doby sme zhromažďovali a ochraňovali tradíciu, skúsenosť a prestíž tých, ktorí, tak ako my, myslia na minulosť a budúcnosť ľudí pracujúcich na poli. Najlepší výber traktorov, lisov, rezačiek, axiálnych kombajnov, ktoré Case IH ponúka sa odráža nielen v bohatých skúsenostiach a dedičstve firem CASE, INTERNATIONAL HARVESTER, STEIGER a DAVID BROWN, ale tiež v sile, produktivite, spoľahlivosti a výkone, ktoré urobia vašu farmu ešte viac konkurencieschopnejšiu.
Vyberte si CASE IH a budete maximálne spokojný. Objavíte silné a výkonné stroje s množstvom najmodernejších technologických prvkov s bezkonkurenčným servisom a originálnymi náhradnými dielmi CASE IH a individuálnymi finančnými balíčkami zameranými špeciálne pre potreby poľnohospodárskeho odvetia.
Nájdite svet CASE IH: Silu tradície !
Silná orientácia na zákazníkov a ich potreby je hybnou silou pri vývoji všetkých produktov s logom značky CASE IH.

 

Značka CASE IH = Pre tých, čo chcú viac !
- viac image
- viac výkonu
- viac produktivity
- viac komfortu
- viac úspor

- viac starostlivosti
 

www.agrics.sk

 

PRODUKTY

 

Kombajny

 

Lisy

 

Traktory

 

Vyžiadanie CP
Sťahovanie katalógov

Novinky

Nová  PUMA X

PUMA X zahŕňa modely 140, 150 a 165 X. Tieto traktory sú zákazníkom dostupné vo výkonovom rozmedzí 140 až 165 koní menovitého výkonu.

 

NOVINKA MAXXUM

ACTIVE DRIVE

Vychutnajte si radosť z jazdy s novým modelom MAXXUM s novou osemstupňovou prevodovkou ActiveDrive 8

 

SERVISNÁ POHOTOVOSŤ

CASE IH