CASE Construction

    Značku CASE na svet priniesol vynálezca Jerome Increase Case v roku 1842 v meste Racine, štát Wisconsin. V oblasti stavebných strojov začala firma pôsobiť v roku 1912, kedy predstavila svoje prvé parné válce a grejdry. Za zmienku iste stojí aj to, že v roku 1988 významný americký ekonomický časopis Fortune zaradil stavebné stroje CASE do svojho rebríčku 100 najlepších amerických výrobkov. CASE je dnes jednou z niekoľkých svetových značiek, profilujúcích sa na trhu ako „global full-liner“, tzn. značka, ktorá pôsobí v celosvetovom meradle a ponúka svojím zákazníkom úplný sortiment stavebných strojov.
   CASE je schopný dodávať stroje od najmenších šmykom riadených nakladačov, cez kolesové rýpadla, pásové minirýpadla, traktorové rypadlo-nakladače, teleskopické nakladače, kolesové nakladače a kĺbové dampre až po veľké pásové rýpadla. Pre zaujímavosť, najväčší model pásového rýpadla, CASE CX 800 je stroj o hmotnosti 80 ton.
   CASE ako jediný svetový výrobca behom posledného roku obmenil svoj sortiment vyrábaných strojov. Značka je známa svojou robustnou konštrukciou, výkonom strojov a hlavne svojou spoľahlivosťou. I nové modely, už nech pochádzajú z najrôznejších výrobných závodov koncernu CNH, z Japonska, Talianska, Nemecka či Spojených štátov, si tieto vlastnosti udržali. Nové technické riešenie, napr. u nových modelov traktorových rypadlo-nakladačov, zvyšujú ich úžitkovú hodnotu a súčasne prinášajú užívateľom týchto strojov zvýšený komfort obsluhy a zvýšenú efektivitu práce.
 

Webová stránka

 

Vyžiadanie CP
Sťahovanie katalógov

Novinky

Nová  PUMA X

PUMA X zahŕňa modely 140, 150 a 165 X. Tieto traktory sú zákazníkom dostupné vo výkonovom rozmedzí 140 až 165 koní menovitého výkonu.

 

NOVINKA MAXXUM

ACTIVE DRIVE

Vychutnajte si radosť z jazdy s novým modelom MAXXUM s novou osemstupňovou prevodovkou ActiveDrive 8

 

SERVISNÁ POHOTOVOSŤ

CASE IH