Obracače krmovín Sip

Popis

4-rotorové obracače SPIDER

SIP rotorové obracačeProfesionálne 4-rotorové obracače s mimoriadne robustnou konštrukciou sú na základe svojho kompaktného pracovného záberu optimálnou voľbou pre prácu vo svahovitejšom teréne a na menších plochách.

 

 

 

 

6-rotorové obracače SPIDER

SIP rotorové obracačeTieto profesionálne 6-rotorové obracače krmovín sú určené pre väčšie plochy a veľké množstvo krmovín. Aj napriek svojím rozmerom a veľkému pracovnému záberu je tento obracač veľmi dobre riaditeľný a možno ho ľahko ovládať. Väčšinu nastavení je možné vykonávať priamo z kabíny traktoru.

SPIDER 615 | 6 / HS a 685 | 6 / HS sú veľmi prispôsobivé stroje: viacúrovňové nastavenie výšky, mechanizmus hraničného obracanie (hydraulika na želanie) a nastavenie uhla rozhodu.

 

 

10-rotorové obracače SIP

SIP rotorové obracačeRotorový obracač krmovín SPIDER 1100 | 10 je koncipovaný ako robustný a kompaktný, avšak súčasne ľahký stroj. Každý rotor môže individuálne kopírovať terén, čo v kombinácii s malým priemerom rotora garantuje vynikajúci výkon pri obracaní krmovín. Vďaka malému vonkajšiemu priemeru rotorov je zaistené rovnomerné rozhodenie. Navzájom spojené kryty sú zárukou vysokej stability stroja.

 

 

14-rotorové obracače SIP

SIP rotorové obracačeJeden z najväčších strojov vo svojej triede. Vďaka 14 rotorom a takmer 15m pracovnému záberu možno veľmi rýchlo obrábať aj tie najväčšie výmery. Neustále rastúce požiadavky si vyžadujú stroj, ktorý ponúka špeciálne riešenia: spoľahlivo fungujúce hydraulické nastavenie uhlu rozhodenia a prevodovka s inovatívnym bezpečnostným systémom.

Naša ponuka pre Vás: Špičkový model SIP - robustný obracač s pridanou hodnotou.

 

 

Rotorové obracače SPIDER ALP

SIP rotorové obracačeMenšie obracače radu ALP sú určené okrem iného pre použitie na menších plochách a v horskom teréne v kombinácii s traktormi nižšej výkonovej kategórie. Naším cieľom je výroba ľahkých a pritom stabilných strojov. Vďaka používaniu špeciálnych materiálov sa nám podarilo konštruovať stroje, ktoré vykazujú podobnú stabilitu ako naše štandardné modely. Univerzálne použitie a veľmi nenáročná údržba sú vlastnosti, vďaka ktorým sú tieto stroje zaujímavou variantou pre menšie a stredne veľké podniky.

SPIDER 400 | 4 ALP * je model s pevnou nosnou konzolou.

 

 

Kontaktujte nás