Obchodné podmienky

Záruka

 

   Firma EURIS PRO-AGRO s. r. o., ponúka na všetky predávané stroje záručnú dobu 24 mesiacov.

 

 

Financovanie

 

   V ponuke sú všetky reálne dostupné priame a nepriame možnosti financovania.
 

Priame (interné) - zabezpečované priamo firmou EURIS PRO-AGRO:
- Platba v hotovosti alebo prevodom cez účet (možnosť zľavy)
- Predaj na splátky (dodávateľský úver)
 

Nepriame (externé) - zabezpečované prostredníctvom bankových inštitúcií alebo leasingových spoločností (S Slovensko, ČSOB Leasing, VÚB Leasing, Deutsche Leasing Slovakia, atď.), kde je v ponuke široká škála finančných produktov ako napr. finančný leasing, operatívny leasing, klasický úver atď.
   Okrem toho ponúkame v spolupráci s renomovanou projektantskou kanceláriou komplexnú prípravu projektovej dokumentácie aj s financovaním pre čerpanie prostriedkov z fondov Európskej únie (SOP PRV atď.)

 

 

Dodacie podmienky


   Štandardná dodacia lehota pri dodávke strojov je 2 až 4 týždne. V prípade zhody vybraného modelu so skladovými zásobami možnosť dodávky do 2 dní.
   Doprava predávaných strojov na miesto určenia v rámci celého územia SR ako aj predvedenie stroja a zaškolenie obsluhujúceho personálu je zadarmo.
 

 

Servisné podmienky


   Firma EURIS PRO-AGRO, s. r. o., zabezpečuje záručný ako aj pozáručný servis, vrátane kompletného sortimentu náhradných dielov. Servisní technici sú v prípade havarijného stavu alebo akútnych technických problémov k dispozícii 7 dní v týždni.

 

Vyžiadanie CP
Sťahovanie katalógov

Novinky

Nová  PUMA X

PUMA X zahŕňa modely 140, 150 a 165 X. Tieto traktory sú zákazníkom dostupné vo výkonovom rozmedzí 140 až 165 koní menovitého výkonu.

 

NOVINKA MAXXUM

ACTIVE DRIVE

Vychutnajte si radosť z jazdy s novým modelom MAXXUM s novou osemstupňovou prevodovkou ActiveDrive 8

 

SERVISNÁ POHOTOVOSŤ

CASE IH